dr pop-dr iosup

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Catia, ce vesti bune! ma bucur ca baietelul e bine!

Laureta si Groxy, va multumesc mult de ajutor!
Groxy, as vrea sa merg pe 02 aprilie, daca se mai poate. Iti dau pm.




Andicu 20+
Poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna!
Dr. Iosup nu mai lucreaza la Diagnosis.
La CMU am solicitat o eco abdominala (nu sarcina), mi-au spus ca au locuri libere peste n-luni, dar daca doresc pot sa ma puna pe o lista de asteptare.
Dupa 2 zile m-au sunat si m-au chemat la eco in accasi saptamana.
Ambii doctori primesc urgente, am incredere in amandoi (dupa parerea mea dr. POP este "profesorul", iar dr. Iosup studentul care si-a insusit f. bine cunostintele primite).
Sanatate si sarcina usoara!

Camelia si Sebastian (26 mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catia spune:

bebele e bine.a luat in greutate cam 250g.e f jucaus.iar fetita s-a resorbit in mare proportie.
maine merg din nou la dr herghelegiu.unde asteptam doar vesti bune!
dr pop nu a dat nici un semn.dar e k si herghelegiu.a fost f atent iar dr uscatescu a fost f multumita de calitatea imagini si a datelor.
multi pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Pentru dr Iosup - exista si clinica Polisano, nr. de telefon l-a spus Sobi, tot de la ea il stiu si eu si mi-a fost de folos recomandarea.
Am sunat azi si mi-am facut programare pentru vineri!
Si eu eram obisnuita cu termene mari de asteptare... chiar m-am mirat ca la un dr. asa de laudat sa gasesti loc asa curand.
Iar pretul cred ca e mai ok ca in alte parti - 3,2 mil + 50.000 poza + 250.000 DVD-ul pt cine vrea (morfologie fetala cu Doppler).

Catia, ma bucur ca baietzelul e ok, sanante multa si sarcina usoara in continuare finei tale!

Numai bine tuturor,
Florina + 23 [fetitza]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Si eu il recomand cu caldura pe dr POP ADRIAN un adevart profesionist. Si asa cum spunea cineva POP este profesorul si IOSUP studentul care si-a insusit f bien cunostiintele. Sunt f buni amandoi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

quote:
Originally posted by lulu77

quote:
Originally posted by andicu

Groxy, spune-mi , te rog, pe ce data ti-a facut programarea la Iosup si unde exact? as vrea sa stiu si eu cat dureaza pana ajungi la el, pt ca m-as programa la un 3D, si trebuie sa vin de la Constanta pt asta.

Si voi ce parere aveti? Pop sau Iosup ?

Va multumesc.



Andicu 19+
Poze cu burtica




Andicu , eu mi-am facut programare la Iosup ptr .11 Aprilie - morfologie fetala la CMU( voi avea aproape 21 +) de acum 6 saptamani ,si abia am reusit sa gasesc un loc .Am rugat pe tipa care era la telefon ,i-am spus ca vin din provincie si m-a inteles.

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"





Ana-Maria37+ am schimbat prefixul!!
am oMARIA!!!AMR 15 zile
numaratoarea inversa a inceput

proiectul bebe pink
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!

Mergi la inceput