Spiridusi de ianuarie - februarie 2006 (159)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Aha deci sunt la varsta nervilor, cred ca o s ale treaca...

Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CATA nu prea merge la noi cu lasat sa planga ,ca asta e tenace rau ca ma-sa.Nu se lasa.Urla tot mai tare si pe termen lung ,de ma trezesc la usa cu protectia copilului intr-o zi.Asa ca trebuie urgent distrasa atentia cumva

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Moni, si Ayan ne bate de nu ne vedem cu palmele peste fata, dar nu cred ca realizeaza ce face, ca o face si cand este f fericit!

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)
Poze cu noi
www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Nici la noi cu lasat sa planga clar nu merge. Il enervez mai tare si plange inca juma de ora dupa ce fac cum vrea el.

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)
Poze cu noi
www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA ba Diana sigur realizeaza ce face: cand da in joaca rade.Cand da ca sa deaaa ... atunci se vede

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cata si alina imediat va trec pe lista.

Al meu e tare incapatanat, cu o personalitate fosrte puternica. il as si eu sa planga, dar nu inceteaza nici dupa 30 min. Se innegreste tot, se inneaca, dar nu se lasa. asa ca..... tot el castiga.
Cand se arunca in fundic il las acolo, incepe sa planga si vine dupa mine plangand.
Arunca toate jucariile pe jos, cand i-a dat tat-su' peste manuta, el i-a dat peste lingura care venea spre guritza lui .Ti le intoarce la foc automat.

Ieri i-a zis lui taica-meu aida dada, in traducere haida tata.cred ca a murit Clau de ciuda.
Si cand l-a imbracat sa oiasa afara cu el, a luat-o si pe mama de mana si asa a iesit afara cu amndoi .
E innebunit dupa tatal meu, a observat si soacra, la care nu a vrut sa mearga in brate de fel.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marchplayer spune:

Pai si cum facem Monico, ne jucam non stop cu ei?? Ma lasi, da vrei sa ajung la nebuni sau sa dau in mintea copiilor definitiv???
Irino, deci cam asta ne asteapta? Mario este mai macho ma!!! Sper ca data viitoare sa fie mai gentil

http://www.dropshots.com/marchplayer

daniela16w si ioana alexandra (05.02.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Noi dam o fuga pana la dr, ca pe langa febra care este 38.5 a fcaut si mucisori si a inceput sa tuseasca. Am vb cu pediatra si nu poate veni acum, asa ca mergem noi.

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)
Poze cu noi
www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Hm Marche macho...ei lasa ca vezi tu...va mai las putin...si vedem noi apoi cand rade ciob de oala sparta...fiimiu s-a mai cizelat un pic intre timp...dar asa de ochii lumii...dar dc l-ai suparat sau l-ai enervat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Poate cineva sa imi spuna dc reinstalez messengerul dc pierd arhiva nu de alta dar nu am chef sa se mai trezeasca vreuna sa zica ca am participat la nu stiu ce conferinta parlamentara...si sa ii dau cu arhiva in cap. Stiti cum se procedeaza?

Mergi la inceput