Nu ma pot loga

Nu ma pot loga | Autor: light

Link direct la acest mesaj

Ieri am crezut ca e problema cu site-ul de nu ma pot loga.Azi insa problema persista.Ce trebuie sa fac, pentru a ma putea loga?Probabil ca ati inteles cum am reusit sa postez, am deschis fereastra pentru subiect nou, unde am optiunea de a ma si loga in acelasi timp, adica trec nume utilizator si parola. DAr dupa postarea subiectului, tot nelogata raman, si daca incerc sa ma loghez folosind optiunea de sus de pe pagina, imi apare mesajul "logare cu succes" si inapoi la forum dupa care apar nelogata si evident nu pot intra in profilul meu si asa mai departe...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

sterge coockies, sterge internet temporar files, restart si cand te log on in DC bifeaza casuta sa te tina minte ca log on.
poate ai si ceva obtinui sa nu accepti cockies de la DC si atunci nu te tine minte log on


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumesc mult! A mers!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

la mine e invers: desi dau Logout si imi spune ca am iesit.....apar iarasi ca logata....

fluturasul meu......www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">Dada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagoiu spune:

quote:
Initial creeata de LUCIA MIRELA

Ieri am crezut ca e problema cu site-ul de nu ma pot loga.
Azi insa problema persista.
Ce trebuie sa fac, pentru a ma putea loga?
Probabil ca ati inteles cum am reusit sa postez, am deschis fereastra pentru subiect nou, unde am optiunea de a ma si loga in acelasi timp, adica trec nume utilizator si parola. DAr dupa postarea subiectului, tot nelogata raman, si daca incerc sa ma loghez folosind optiunea de sus de pe pagina, imi apare mesajul "logare cu succes" si inapoi la forum dupa care apar nelogata si evident nu pot intra in profilul meu si asa mai departe...




Si eu patesc la fel. Dupa 7-10 incercari uneori reusesc.

Mergi la inceput