Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 34

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=101425

quote:
Originally posted by hcclara

Ingres, cum sunteti? sotul tau si Roxana ce fac?
nu mai vii sa vorbesti cu noi? ati facut parastasul sambata? of, nici nu stiu daca e bine sa te intreb sau nu...nu vreau sa te intristez si eu...
Domnul sa va dea putere in continuare!


Claudia
Poze








tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

citesc de mult subiectul vostru....nu am cuvinte pt a te mangaia sufleteste....esti un OM, un caracter extraordinar, o mama fantastica. D-zeu v-a incercat crunt, dar tu ai rezistat, si mai mult, ti-ai pastrat credinta, numai tu stii cum. Si ai puterea de a propovadui credinta altora. Nu vreau sa divaghez, nu pot, pt ca plang prea tare, dar te rog, rezista
Condoleante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalilu spune:

Azi, pentru prima oara am citit povestea lui Ingeras....


Doamne...Doamne...Doamne...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

eu, de cate ori intru pe acest forum, mereu si mereu, ma intorc pe acest topic si parca mi se intampla acum absolut totul.
n-as vrea sa fie sters acest topic niciodata chiar daca in el e foarte multa suferinta...va multumesc din inima, tuturor celor care mi-ati fost alaturi.
eu inca plang si voi plange toata viata mea, atat cat mi-o fi data...mi-e dor de tine, dragul lu' mama, mi-e tare dor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

draga Carmen,

ma gandesc asa des la tine, desi nu am trecut printr-o asa incercare, iti inteleg durerea, te si ori de cate ori simti nevoia sa vorbesti cu cineva, noi te asteptam ...

Claudia





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Ingeras , off nici nu am cuvinte sa te imbarbatez , numai ce am citit povestea aseara si nu am dormit toata noaptea gandindu-ma la tine si la Mihai .Dumnezeu a avut nevoie de un inger !!Mihaitza a fost favoritul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Lemoni, iti multumesc, si eu aveam si am mare nevoie de el, dar probabil nevoia lui Dumnezeu a fost mai mare decat a mea...
Mi-e foarte greu si foarte dor de el, l-am iubit si il iubesc foarte mult, asa ca fiecare mama...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raindrop7 spune:

Nici nu stiu ce sa iti scriu... am vazut pozele puse de tine si tot ce pot sa zic e ca ai doi copii tare frumosi! Incearca sa fii tare pt ca Mihai asta si-ar fi dorit si fii convinsa ca e alaturi de tine chiar daca a plecat dintre noi. Te imbratisez cu drag! Oana
p.s. mi-am creat cont aici desi va citesc de mult timp doar ca sa iti scriu ca sunt alaturi de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Oana, iti multumesc din inima si iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun pe acest Pamant...iti multumesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raindrop7 spune:

Offf, asa mult as vrea sa pot face ceva sa te simti un pic mai bine... nu trebuie sa-mi multumesti, vroiam sa iti arat cumva ca sunt alaturi de tine chiar daca nu ma cunosti, la fel ca toate fetele de pe acest forum.

Mergi la inceput