Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Clinica Virtuala Desprecopii.com

Copilul meu, grav bolnav

(3 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 36

carmenp

6322 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarmenp Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmenp un Mesaj Privat
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=101425

quote:
Originally posted by hcclara

Ingres, cum sunteti? sotul tau si Roxana ce fac?
nu mai vii sa vorbesti cu noi? ati facut parastasul sambata? of, nici nu stiu daca e bine sa te intreb sau nu...nu vreau sa te intristez si eu...
Domnul sa va dea putere in continuare!

Claudia
Poze

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,
Mergi la inceput

Dorsilia

6777 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj ICQ luiDorsilia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Dorsilia un Mesaj Privat
citesc de mult subiectul vostru....nu am cuvinte pt a te mangaia sufleteste....esti un OM, un caracter extraordinar, o mama fantastica. D-zeu v-a incercat crunt, dar tu ai rezistat, si mai mult, ti-ai pastrat credinta, numai tu stii cum. Si ai puterea de a propovadui credinta altora. Nu vreau sa divaghez, nu pot, pt ca plang prea tare, dar te rog, rezista
Condoleante!
Mergi la inceput
lalilu
lalilu

557 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite lalilu un Mesaj Privat
Azi, pentru prima oara am citit povestea lui Ingeras....

Doamne...Doamne...Doamne...
Mergi la inceput

ingres

239 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ingres un Mesaj Privat
eu, de cate ori intru pe acest forum, mereu si mereu, ma intorc pe acest topic si parca mi se intampla acum absolut totul.
n-as vrea sa fie sters acest topic niciodata chiar daca in el e foarte multa suferinta...va multumesc din inima, tuturor celor care mi-ati fost alaturi.
eu inca plang si voi plange toata viata mea, atat cat mi-o fi data...mi-e dor de tine, dragul lu' mama, mi-e tare dor...

http://www.slide.com/r/YC8IN8nb6j8bUv90TrY92mxfF14-zaxG?view=large
Mergi la inceput
hcclara
hcclara

1966 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite hcclara un Mesaj Privat
draga Carmen,

ma gandesc asa des la tine, desi nu am trecut printr-o asa incercare, iti inteleg durerea, te si ori de cate ori simti nevoia sa vorbesti cu cineva, noi te asteptam ...

Claudia

Mergi la inceput
Lemoni
Lemoni

1800 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lemoni un Mesaj Privat
Ingeras , off nici nu am cuvinte sa te imbarbatez , numai ce am citit povestea aseara si nu am dormit toata noaptea gandindu-ma la tine si la Mihai .Dumnezeu a avut nevoie de un inger !!Mihaitza a fost favoritul lui.

"To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet."
Charles Haanel
Mergi la inceput

ingres

239 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ingres un Mesaj Privat
Lemoni, iti multumesc, si eu aveam si am mare nevoie de el, dar probabil nevoia lui Dumnezeu a fost mai mare decat a mea...
Mi-e foarte greu si foarte dor de el, l-am iubit si il iubesc foarte mult, asa ca fiecare mama...

Mergi la inceput
raindrop7
raindrop7

8 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite raindrop7 un Mesaj Privat
Nici nu stiu ce sa iti scriu... am vazut pozele puse de tine si tot ce pot sa zic e ca ai doi copii tare frumosi! Incearca sa fii tare pt ca Mihai asta si-ar fi dorit si fii convinsa ca e alaturi de tine chiar daca a plecat dintre noi. Te imbratisez cu drag! Oana
p.s. mi-am creat cont aici desi va citesc de mult timp doar ca sa iti scriu ca sunt alaturi de tine.
Mergi la inceput

ingres

239 Mesaje
Oana, iti multumesc din inima si iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun pe acest Pamant...iti multumesc...

Mergi la inceput
raindrop7
raindrop7

8 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite raindrop7 un Mesaj Privat
Offf, asa mult as vrea sa pot face ceva sa te simti un pic mai bine... nu trebuie sa-mi multumesti, vroiam sa iti arat cumva ca sunt alaturi de tine chiar daca nu ma cunosti, la fel ca toate fetele de pe acest forum.
Mergi la inceput
Pag. din 36 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com