Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Tzuni, ce draga imi esti, ce bine ca nu esti in Africa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Ingres, am vazut pozele. Ce copii frumosi...
Sa-ti dea Dumnezeu multa putere sa poti fi alaturi de fetita ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creasta spune:

Este greu sa scrii,si ce sa scrii?cuvintele nu isi mai au rostul,nu pot spune decit ca bunul Dumnezeu pentru fiecare are facut un plan chiar inainte de a se naste,asa a fost scris in cartea vietii lui,asta afost crucea care a purtat-o ,prea grea pentru un copil,nu pot si nici nu vreau sa ma gindesc la sufletul tau de mama,dar trebuie sa treci peste asta si sa fii tare,pentru fetita ta,este un suflet care are nevoie de mult dragoste,imi cer scuze daca crezi ca am scris prostii,dar lacrimile in curg siroaie si nu stiu pur si simplu ce sa spun,prea greu,prea dureros.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

http://www.radioamator.ro/articole/view.php?id=26
ingres,

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Consi spune:

Ingres tu esti o mama de inger! Ai 2 copii frumosi, unul e inger acolo sus iar celalalt e cu tine aici pe Pamant. Sunt multe fete care sunt alaturi de tine si citesc gandurile tale. Este foarte important ca nu esti singura. Si de cate ori citim ce scrii, gandul nostru se indreapta catre Mihai.

Consi si Luca meu (19.07.2006)

atat sunt de mare
pozele noastre
www.onetruemedia.com/shared?p=1ace6df36a1450d366107b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet


Exista un singur tip de succes: acela de a face din propria viata ceea ce vrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Ingres, draga mea, m-am uitat si eu aseara la poze, ce frumosi sunt amandoi si seamana asa bine intre ei, se vede ca sunt frati!
si nu uita de cate ori simti nevoia sa ne spui ceva, suntem langa tine...
tzuni a avut o idee ft buna, poti sa ne povestesti cate ceva si despre Roxana, sa o cunoastem si pe ea...cred ca e o fetita minunata si te iubeste ft mult...
sotului tau cum ii merge? s-a intors de la tara?
te pup si ai grija de voi, Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Am pus o inregistrare video cu Mihaita, daca doriti s-o vedeti...
Azi a venit Argesanu in Craiova si ne-am dus si noi sa vorbim cu el...dar eu nu am fost in stare...m-a invitat la Cabinetul lui in Bucuresti si ma voi duce de luni incolo, pentru ca am 5 zile de concediu...
Despre Roxana, ar trebui sa deschid un nou topic:"Copilul meu, rebel..."
Am sa va vorbesc si despre ea...in scurt timp...
http://good-times.webshots.com/video/3036345170101267397TtJxrX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

M-a emotionat teribil! Este atat de dulce si de frumos! Emana atata bunatate si caldura! Ceea ce conteaza acum este ca a reusit sa va faca viata mai frumoasa si mai implinita.

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steauademare spune:

Scumpul meu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Draga Ingres, asa cum a mai spus o fata, tu ai in continuare doi ingeri langa tine. Cat este de dragastos, de frumos si de cald in acel film. Sunt sigura ca ti-a luminat fiecare zi din viata timp de cei 16 ani cat a stat langa voi. Cred ca este o mare binecuvantare ca l-ati avut langa voi si cred ca nici nu va va parasi vreodata. La cat de mult te-a iubit nu avea cum sa te paraseasca. Sunt convinsa.

Alina 9+ si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

Mergi la inceput