Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

O, Doamne, ingres! Condoleante!
Imi curg lacrimile pe obraz, colegele se uita la mine si nu stiu ce mi se intampla, nu-mi gasesc cuvintele in engleza sa le explic...
Doamne, ai grija acolo in Rai de acest inger!
Scuze, nu pot sa mai sciru

Doamne'ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Ingres, am fost alaturi de tine cand Mihai a fost bolnav, chiar daca tu nu stii, n-am scris niciodata aici dar am citit mereu...sunt alaturi de tine si in aceste momente atat de grele...sincere condoleante...

Mihaela si fetele mele

www.nazdravani.ro/" target="_blank">nazdravanii,Alina ,calatorii,1,2,3,4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Ingres, ma rog pentru sufletul tau atat de greu incercat!
Eu cred ca Mihai ESTE, mult mai mult decat oricare dintre noi...

Maica Domnului sa te aiba in paza ei!



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaalex spune:

Offfffffff!Cit de rau imi pare!Acum poate s-a intilnit cu bunica lui!Acum as cere si eu un lighean,sa ne adunam lacrimile in el!OF,DOAMNE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loma spune:

Fetelor eu propun sa ne mobilizam si sa strangem niste bani pt. Ingres, imi imaginez ca e f. greu probabil au cheltuit multi bani si cu tratamentele si cu salteaua pe care o vroia Ingres, multe drumuri la Bucuresti, bani la doctori...

As putea trimite prin Paypal dar cum sa ajunga la Ingres, poate mai intra ea si ne spune cum, sau poate o cunoaste careva dintre voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theiuta spune:

....Nu....pot ...sa ...scriu..


Ingres, te imbratisez din toata inima...


Theiuta

poze cu Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

subscriu

quote:
Originally posted by Loma

Fetelor eu propun sa ne mobilizam si sa strangem niste bani pt. Ingres, imi imaginez ca e f. greu probabil au cheltuit multi bani si cu tratamentele si cu salteaua pe care o vroia Ingres, multe drumuri la Bucuresti, bani la doctori...

As putea trimite prin Paypal dar cum sa ajunga la Ingres, poate mai intra ea si ne spune cum, sau poate o cunoaste careva dintre voi.





tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Ingres, imi pare nespus de rau. Nici nu stiu ce sa spun, poate ar trebui sa te consoleze putin gandul ca cel putin nu mai sufera. Dumnezeu sa iti dea putere sa treci peste aceasta durere imensa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariarusu spune:

Doamne ingres ,
Doamne !!!!nu-i drept, nu-i corect sa-l iei asa de linga mama lui , sa o faci sa sufere asa de tare , asta dupa suferinta indurata inca de cind era bolnav , Doamne , doamne , ce ai mai incercat-o pe aceasta mama , acum te rog Doamne sa o ocrotesti si sa o alinti........
ingres noi suntem alaturi de tine , sincere condoleante


Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Sincere condoleante.
Nu pot sa ma opresc din plans.Si eu am o fetita in suferinta si nu vreau sa-mi imaginez ce s-ar intampla daca...
Nu pot sa exprim in cuvinte ce simt.TRISTETE SI NEPUTINTA.
Plang.


Mergi la inceput