Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Clinica Virtuala Desprecopii.com

Copilul meu, grav bolnav

(3 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 36

maru

6179 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimaru Adauga semn de carte la raspuns Trimite maru un Mesaj Privat
O, Doamne, ingres! Condoleante!
Imi curg lacrimile pe obraz, colegele se uita la mine si nu stiu ce mi se intampla, nu-mi gasesc cuvintele in engleza sa le explic...
Doamne, ai grija acolo in Rai de acest inger!
Scuze, nu pot sa mai sciru

Doamne'ajuta!
Mergi la inceput

mihaela_s

11195 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui mihaela_s  Trimite mesaj yahoo luimihaela_s Adauga semn de carte la raspuns Trimite mihaela_s un Mesaj Privat
Ingres, am fost alaturi de tine cand Mihai a fost bolnav, chiar daca tu nu stii, n-am scris niciodata aici dar am citit mereu...sunt alaturi de tine si in aceste momente atat de grele...sincere condoleante...

Mihaela si fetele mele
Mergi la inceput

membru veteran Sabina

17484 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Sabina un Mesaj Privat
Ingres, ma rog pentru sufletul tau atat de greu incercat!
Eu cred ca Mihai ESTE, mult mai mult decat oricare dintre noi...

Maica Domnului sa te aiba in paza ei!

Sabina si Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.
Mergi la inceput

aaalex

155 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiaaalex Adauga semn de carte la raspuns
Offfffffff!Cit de rau imi pare!Acum poate s-a intilnit cu bunica lui!Acum as cere si eu un lighean,sa ne adunam lacrimile in el!OF,DOAMNE!
Mergi la inceput
Loma
Loma

1434 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Loma un Mesaj Privat
Fetelor eu propun sa ne mobilizam si sa strangem niste bani pt. Ingres, imi imaginez ca e f. greu probabil au cheltuit multi bani si cu tratamentele si cu salteaua pe care o vroia Ingres, multe drumuri la Bucuresti, bani la doctori...

As putea trimite prin Paypal dar cum sa ajunga la Ingres, poate mai intra ea si ne spune cum, sau poate o cunoaste careva dintre voi.

Mergi la inceput

Theiuta

1081 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Theiuta Adauga semn de carte la raspuns Trimite Theiuta un Mesaj Privat
....Nu....pot ...sa ...scriu..

Ingres, te imbratisez din toata inima...

Theiuta

poze cu Nicolas
Mergi la inceput

carmenp

6322 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luicarmenp Adauga semn de carte la raspuns Trimite carmenp un Mesaj Privat
subscriu
quote:
Originally posted by Loma

Fetelor eu propun sa ne mobilizam si sa strangem niste bani pt. Ingres, imi imaginez ca e f. greu probabil au cheltuit multi bani si cu tratamentele si cu salteaua pe care o vroia Ingres, multe drumuri la Bucuresti, bani la doctori...

As putea trimite prin Paypal dar cum sa ajunga la Ingres, poate mai intra ea si ne spune cum, sau poate o cunoaste careva dintre voi.

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3,
Mergi la inceput
Criss75
Criss75

2875 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiCriss75 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Criss75 un Mesaj Privat
Ingres, imi pare nespus de rau. Nici nu stiu ce sa spun, poate ar trebui sa te consoleze putin gandul ca cel putin nu mai sufera. Dumnezeu sa iti dea putere sa treci peste aceasta durere imensa.
Mergi la inceput
mariarusu
mariarusu

132 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite mariarusu un Mesaj Privat
Doamne ingres ,
Doamne !!!!nu-i drept, nu-i corect sa-l iei asa de linga mama lui , sa o faci sa sufere asa de tare , asta dupa suferinta indurata inca de cind era bolnav , Doamne , doamne , ce ai mai incercat-o pe aceasta mama , acum te rog Doamne sa o ocrotesti si sa o alinti........
ingres noi suntem alaturi de tine , sincere condoleante

Maria
Mergi la inceput

membru veteran aidaciolac

11706 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite aidaciolac un Mesaj Privat
Sincere condoleante.
Nu pot sa ma opresc din plans.Si eu am o fetita in suferinta si nu vreau sa-mi imaginez ce s-ar intampla daca...
Nu pot sa exprim in cuvinte ce simt.TRISTETE SI NEPUTINTA.
Plang.

Mergi la inceput
Pag. din 36 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com