Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

Ingres,multa putere !suntem cu tine si ne rugam mereu.

D-ne ai grija de el,fa-l bine ,fa-l sanatos!

te iubim Mihai!

Deea si bebe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Ingres-Suntem alaturi de voi.
DOAMNE AJUTA-L PE MIHAI SI FAMILIA LUI!
TE rog fa o minune sa vina un raspuns de la clinici si sa il primeaca pe Mihai pt transfer de celule si sa fie binee...REPEDEEE!
Dc putem ajuta, nu ezita sa ne spui-fitzi tari si SANATATEEE!

Denisa
Denisa 23+ w si'de Emma Andreea (17 Ian.2006)

Emma Andreea
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ingres, cum mai e Mihai? Te-as sfatui sa-i vorbesti mereu. Eu sunt sigura ca Mihai te aude. Spune-i ca-l iubesti si ca ii esti alaturi, canta-i, leagana-l ca in copilarie, da-i energie pozitiva! Si sa nu plangi cand esti langa el, ok? Sa te simta tare!

Nu prea obisnuiesc sa dau sfaturi, pt ca nu-s in masura, dar asa simt ca ar trebui sa faci si asa as incerca si eu sa fac in locul tau! Nu-ti pierde speranta. Puterea lui Dumnezeu e FOARTE MARE!

Doamne ajuta!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Dragele mele, sunteti minunate. Va multumesc din toata inima!
Astazi de dimineata la sase, Mihai avea ochisorii deschisi. M-am apropiat de patul lui si i-am spus: Mihai, Doamne ajuta ca ai venit acasa, sunt atat de fericita, in casa pe care ti-ai dorit-o atat de mult(datorita lui am cumparat acest apartament), in camera ta a primitoare cum iti placea sa spui...tu esti fericit, Mihai? Te rog inchide ochisorii daca te bucuri ca ai venit acasa...Si Mihai a inchis ochisorii in semn de DA!
Sunt tare fericita!
Eu nu am incetat lupta si va multumesc ca nici dumneavoastra nu ne-ati abandonat.
Mihai n-a mai facut nici o convulsie de cand a ajuns acasa. Am chemat un prieten maestru in Reiki, va veni in fiecare zi la el.
Maine ma duc la o manastire unde am fost vreo 3 luni neincetat in fiecare vineri la Sf Maslu, unde este un preot minunat, ma duc sa il rog sa vina la Mihai acasa.
Asa e draga tzuni, Dumnezeu e mare, si stiu ca nu ne va lasa!
Va multumesc si va rog...nu-l uitati pe Mihai din rugaciunile dvs!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aaalex spune:

Si eu ma rog pentru voi!Va tin pumnii sa primiti raspunsuri de la clinici!DOAMNE VEGHEAZA ASUPRA ACESTEI FAMILII!!!!!!
si ALEX

ghita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ingres ti-am citit mesajul si am plans. Ma duc acum acasa sa dorm. Mai linistita. Doamne ajuta sa se faca Mihai bine!

Stii? Numele meu e Mihaela!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Ingres, Dumnezeu sa va ajute!!

mami de Calin rasfatzat:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Nu pot sa ma gandesc decat ca vine Pastele si trebuie sa crezi in minuni cu toata taria pe care ai dovedit-o pana acum.

Ma gandesc mereu la voi... si stiu ca nu sunt singura, sunt mai multi care o fac fara sa scrie. Si inainte sa scriu ma rugam pentru voi... dar am simtit ca poate ai nevoie sa vezi acest lucru si am decis sa si scriu.
Fiecare vizualizare a acestui mesaj sunt sigura ca inseamna cate un gand de insanatosire pentru Mihai.

Te imbratisez cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

draga Ingres, si eu ti-am urmarit postarile de cate ori ai scris despre starea lui Mihai.
si mai cred ca D-zeu il va vindeca.
ma gandesc des la voi si ma rog pentru Mihai.
da-i un pupic de la mine si sa ne tii la curent.
cu drag, claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Draga Ingres,
Trebuie sa ai multa incredere. Si sa faci tot ce poti sa iti ajuti copilul, ceea ce vad ca faci deja. Fiti tari pentru el.
Doamne, ajuta-l pe Mihai!
Nicoleta
Incercati sa ii puneti muzica, clasica, linistitoare...

Mergi la inceput