Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Corina, inteleg ca este ziua ta... LA MULTI ANI!
Esti o femeie puternica, o mamica iubitoare... eu te admir foarte mult.
Sa ai parte numai de bucurii si impliniri alaturi de copii tai frumosi...
Pupici dulci si la restu' gastii... din pacate, eu nu am mai gasit timp sa forumez.. acuma m-a luat si o raceala.. de fapt, o mega durere in gat.. care nu v-a trece pana nu o sa incep sa tusesc; sper ca Luca sa nu pateasca nimica...
Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca

varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Va multumesc din suflet, a fost prima data de multi ani, ca am avut o aniversare intr-adevar frumoasa, inconjurata de familie si de prieteni, cheful a durat pana la 4:30, am mancat am baut si am dansat, ce mai, a fost o zi speciala.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yasmine, ma bucur ca te-ai distrat bine! Oricum, cred ca a contribuit si gustul libertatii la euforie, nu?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

La multi ani, Corina! Ia aniversarea asta ca pe un inceput al celor mai frumosi ani din viata ta! Sa fii fericita alaturi de copiii tai, de familie si de prieteni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

brenda..multzam fain pt. link..vazut'am fetele...frumoase foc, ambele..:)

corina...multi si plini cu ceea ce iti doresti..anii!!

liniste, liniste pe aici....astenia de primavara???

dako

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

poate e deja astenia, ca poimaine e deja primavara!!!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

ups..ce astenie??!! si aceasta stare a devenit un lux... de unde timp si spatiu sa stai cu picioarele pe masa, cu un pahar de votca in fata si sa dilemezi pe tema - il beau sau il arunc in okii intregului mapamond?! neahhh... mi'e dor de depresiile de odinioara...:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Mie mi-e dor de o seara linistita in care ma pot culca la 9, si sa dorm:) Pe mine ma termina programul de culcare. Incep "armata" cu ei la 8, pana fac baie amandoi, pana mananca, pana se culca, le pun un film (macar stau nemiscati in pat, si eu sper ca vor adormi pe la 22) si atunci le apuca dracii: mai un pishu, mai un laptic, mai stau la povesti, se gadila unul pe celalalt, se mai si bat, eu mai tip la ei, si asa ne apuca ora 23...

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Sunt plina de spume!!!

Ieri mi-a venit un plic de la avocata dansului, in care dansu cere renta. Adica aici e legea asa, ca in anul de partaj cel care castiga mai bine e obligat sa-i plateasca celuilalt o renta pe perioada celor 12 luni de partaj.
El nu a cerut pana acum, deci daca intr-adevar trebuie sa asteptam anul de partaj ar avea dreptul doar pe lunile februarie-iulie, dar sa nu ma mai misc de aici daca o sa-i platesc macar un cent. Am inainat o petitie acum, ca nu sunt de acord cu anul de partaj, si ca divortul e din vina lui, ca daca nu ma pocnea nu ma desparteam de el, cel putin nu inca, deci el e de vina, si el are tupeu sa ceara bani, nesimtitu dracului. Na ca azi am vrut sa ma asez sa scriu ce a fost la proces si acuma nu mai am nervi.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yasmine, sa nu te lasi!!! Mi se pare ceva iesit din comun, adica aproape te ucide si sa mai si platesti pentru asta????

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput