Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dako spune:

hei?!!! ii luam ceva Larei? presupun ca, deja, v'ati gandit la un cadou - din partea grupului. imi dati detalii?! as dori sa particip si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

quote:
Originally posted by dako

hei?!!! ii luam ceva Larei? presupun ca, deja, v'ati gandit la un cadou - din partea grupului. imi dati detalii?! as dori sa particip si eu.



Daca e sa-i luam un cadou impreuna, vreau si eu sa particip. Am putea chiar s-o intrebam pe Marce, poate are nevoie de ceva in mod special... daca nu, gasim noi ceva :).

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cati 73 spune:

Gabi, esti o draguta ca ai inteles retragerile de texte! Da, erau anumite neintelegeri care puteau fi lamurite fara postari pe DC!
Asa m-am grabit si cand m-am maritat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

deci, am o propunere. cine are coordonatele lui marce si poa' sa o contacteze, poate, voalat o intreba si de ce are nevoie pt. lara. e ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

ups! si cand ma gandesc ca am dat saci plini de haine noi, suzete..termometre...si nu aveau toate culoarea bleu..:) i'as fi umplut casa lui marce cu haine pentru lara!!! oare un sterilizator pentru biberoane, ar merge?!!! desi eu nu am folosit...sau o cana electrica pentru fiert apa...sau bax'uri de pampers...:) sau, prin rotatie, sa facem de garda, noaptea...ca sa se mai odihneasca marce..:) m'au napadit amintirile, cu noptile in care nu mai stiam cui i'am dat sa manance...:) nu radeti! dar, ajunsesem sa imi notez...:)
astept idei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

quote:
Originally posted by dako

ups! si cand ma gandesc ca am dat saci plini de haine noi, suzete..termometre...si nu aveau toate culoarea bleu..:) i'as fi umplut casa lui marce cu haine pentru lara!!! oare un sterilizator pentru biberoane, ar merge?!!! desi eu nu am folosit...sau o cana electrica pentru fiert apa...sau bax'uri de pampers...:) sau, prin rotatie, sa facem de garda, noaptea...ca sa se mai odihneasca marce..:) m'au napadit amintirile, cu noptile in care nu mai stiam cui i'am dat sa manance...:) nu radeti! dar, ajunsesem sa imi notez...:)
astept idei...



Dako, esti mortala cu noptile si cu notatul!!!! Eu cred ca nu reuseam nici sa-i disting...mai ales noaptea...
Asa profund dorm, ca pe vremea cand o alaptam pe Lili noaptea de n ori, dimineata mergeam la servici, pur si simplu nu stiam de cate ori m-am sculat noaptea. Noroc ca am hranit doar un bb, macar nu trebuia sa tin minte pe care Oricum daca erau doi, l-as fi alaptat pe ala care urla Ideea de baza e sa fie liniste noaptea, nu?
Acum cum e cu ei? Dorm noaptea?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Seara buna!
Alex,esti descurcaret,daca ai gasit pozele, nu mai e nevoie de mine.

Din cite stiu eu,Marce nu are nevoie de nimic in mod special.Daca vreti sa-i faceti un cadou,luati ce considerati voi,din sufletul vostru.
Eu cu yana deja i-am cumparat ceva cind am fost ieri,la ea.

Am vorbit si astazi cu Marce.Sint bine amindoua,spera sa plece acasa maine.



BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Am scris aici motivul pt. care m-am dat la fund ultimele zile.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82976&whichpage=7

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Yasmine, nici macar nu mi-am imaginat... Esti o femeie puternica. Sa ai parte de o viata linistita de acum incolo...

Dako, e o idee buna, dar nu stiu cat de realizabila...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Yasmine,cred ca nu trebuie sa te opresti aici.
Si,dupa cum te stiu,sint convinsa ca nu te vei opri.
Fa recurs si cere din nou judecarea lui pt.tentativa de omor.La urma urmei,asta a si fost.
Ce se va intimpla la capatul celor 3 ani?

Haideti,in salonas,la cafelutza.


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput