Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza...Vin si eu la Offf ce somn imi e! Ce as dormi vreo 2 luni...asa incontinuu...sa recuperez.
Brenda, bine zis...si eu am uitat complet sa zic "Ioana, LA MULTI ANI tatalui tau", cam tirzior ...dar la ce nervi am avut ieri, mi-a iesit complet din minte.

Tot nu am nascut! Cred k e k faza cu "lupu'...lupu'..." si cind o veni "lupul" cu adevarat, nu il mai cred!
Dar mai am si timp si miine si poimiine... Kiar! Ce de "Pesti" pe aici! Avem deja 2 Diane.

Brenda, ai inceput sa vezi serialul "Lost"? Sint curioasa dak iti place.
Eu am terminat cele 7 episoade din seria a3a, aparute pina acum si ...astept restul! Am vrut sa fiu sigura k le vad si eu in liniste, pina nu vine maimutza...pt k am asa un "feeling" k imi va strica o vreme echilibrul interior.

Am sa dispar pt restul zilei. Dupa ce il iau pe tatic, cred k mergem la cumparaturi in Carrefour, k dehhhh! apa s-a terminat ...k si multe altele (kestii care-s grele si trebuie carate sus) si dak las lista, cine stie cu ce ma aleg ...n-am incredere. Si dupa toate astea, merg pe la ai mei ...sa pap ultimul gratar! Ce tare suna ..."ultimul gratar"... k dupa ce scot maimutza, nu ma mai rasfata nimeni ...hahaha... acum am noroc k l-am prins pe tata "la sentiment" ...si imi face de cite ori vreau eu.
Asa k ...nu ajung acasa decit tirziu...dupa ce o sa ma asigur k nu ramine friptura irosita....
O sa mai vb cu dr in seara asta...sa vdm cum ramine...miinepoimiine

pup pe toat lumea...o duminica frumoasa (desi e cam uritzel afara) si ..ne auzim curind!

Marce 39+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Ioana, la multi ani taticului!!
Marce, cu atata No-Spa la bord nici nu ma mir ca tot intreaga esti:))) Tu chiar vrei sa fii gravida si la pasti?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

neatza,lume!

Io am fost la teatru aseara,bataie la piesa asta,era si Videanu in sala,si Huidu(dar cu nevasta,nu cu Gainusa)....
Interpretare de valoare a lui George Mihaita,de Stefan Banica.....ma abtin,nu zic nimic.

Azi ma duc sa-mi fac abonament la sala si de miercuri incep drumurile acolo....mai mult nu zic,prefer sa fac!

Marce,tin pumnii si astept vesti! Ia sa vedem,o fi luni? O fi marti?

Haideti la cafea,in sufragerie!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Neata. Ce pacat ca unele zile sau unele momente trec asa de repede !

Marce, gata, acum poti sa nasti, a trecut si weekend-ul.:) Sper ca te simti bine. Cat despre nesimtirea unora cand te vad cu burtica mare... Imi aduc aminte de doua faze. Una in autobuz, cand stateam jos si a venit sa se ia o babuta de mine ca nu-i cedez locul. Eram cu o amica si s-a luat amica mea de ea si mai tare.:))) A doua, stateam la coada la Administratia Financiara. Era cu cateva zile inainte sa nasc. Am vazut o mamica cu un bebe mic in brate, care s-a dus in fata. Un individ de la coada s-a luat de acea mamica: Nu vedeti ca si doamna gravida sta la coada ? Dv. de ce nu puteti sta la coada ? Am ramas cu gura cascata. Imediat s-au format doua tabere.:)))) Unii tipau sa ma duc si eu in fata, altii sa stea toata lumea la coada. Deh, astia sunt oamenii.

Yagmur, pupici lui Luca. Maine-poimaine incepe si el sa vorbeasca, sa spuna ce il doare.:)

Sa aveti o saptamana frumoasa.:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Marce tocmai a intrat in sala de nasteri!



Haide,Marce! Haide,Lara! Haide,Marce! Haide,Lara!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Pt. Marce : "Zoe, fii barbata!"

N-am apucat sa va spun ca saptamana trecuta de Valentine, am ajuns de la cabi mai tarziu, si copiii mei impreuna cu Cornelia au facut un tort in forma de inima, si erau imbracati frumos, si mi-au dat fiecare cite un buchet de trandafiri rosii, am plans ca o proasta, si nici acum cind scriu nu ma prea abtin, Doamne cit am castigat, din cauza ca am pierdut pe drum un om care nu ne dadea nimic, si care prin egoismul lui ne costa enorm.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin

Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Marce,

Multa baftaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca
slide Luca

varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Neatza!
Ce m-am emotionat asa de dimineata sa citesc de Marce... cred ca a nascut deja, sper ca totul e ok si se simt bine amandoua... cine are vesti sa ne tina si pe noi la curent, neaparat.
Multi pupici mamicii si micutei Lara, pe care sper sa o vedem cat de repede!

Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Astept cu emotii vesti despre Marce! Lara, bine ai venit!

Yasmine, emotionant moment!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Lara s-a nascut!
Are 51 de cm si 3.800 kg!

Bine ai venit,Lara! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de viata alaturi de mamica ta(si de ce nu si de taticul?), sa fii dulce si isteata si sa ai mult,mult noroc!

Marce,sa-ti traiasca!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput