Pentru administratori-f. imp

Pentru administratori-f. imp | Autor: mralu

Link direct la acest mesaj

Un anume Gaby Costescu cu adresa de mail gaby_costescu@yahoo.com i-a adrese de mail de pe forum. Sa stiti ca mie mi se pare un lucru foarte grav.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mralu spune:

Dupa ce am postat am vazut ca mai sunt subiecte de acestfel aici. Haideti sa va dau si textul:

From: Send an Instant Message gaby_costescu@yahoo.com Add to Address BookAdd to Address Book Add Mobile Alert

Subject: Sent From Forumul desprecopii.com by cgaby
Date: Wed, 14 Feb 2007 16:25:32 +0200


Hello mralu

Ai primit un mesaj de la : cgaby (gaby_costescu@yahoo.com)

La: http://forum.desprecopii.com/forum/

salve
am si eu o rugaminte, daca nu te superi....
http:/xxx
vrei, te rog sa-l votezi pe stefan?
poza este PRINTUL STEFAN.
selectezi cerculetul de DEASUPRA POZEI, apoi click pe voteaza.
multumesc mult si scuze de deranj.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ei nu au cum sa iti vada adresa ta de e-mail pana in momentul in care tu ii raspunzi - dar pot continua sa iti trimita mesaje - daca nu le blochezi adresa ca spam.
cgaby e un membru vechi si nu cred ca a vrut sa faca spam - a fost o gresala cred eu.

eu am raportat cateva mail-uri nedorite din cauza ca erau de la membri care erai inscrisi de 1 - 2 zile pe forum si care nu aveau nici un numar de mesaje postate.


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Nu cumva e vorba de faptul ca a apasat acel icon cu plicul din antetul mesajului tau? Acolo sunt optiunile "Arata profilul", "Email poster", "Reply with Quote" si altele unde e cazul (trimite PM de exemplu).

Eu asa cred, si atunci este vorba de optiunea "Permiti membriilor forumului sa iti trimita mail?" (apropo, puteti corecta greseala acolo? e vorba de "membrilor", un singur i) din profilul tau personal. Oricum, NU ti-a vazut direct adresa de e-mail daca asa a procedat. Daca nu vrei sa ti se mai intample, seteaza "Nu" la acea optiune.



Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cgaby spune:

eu sunt vinovata!
astept sa aruncati cu pietre!!!!
am gresit, vroiam sa trimit altcuiva si am vazut abia dupa ce am trimis!
imi cer scuze inca o data public pentru problema cauzata!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

pentru ca ai si avertisment si pentru ca faci si spam - ti se inchide contul (ma refer lui cgaby)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput