grup de suport pt.renuntare la fumat (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Fetelor, cititi aicihttp://ro.help-eu.com/pages/index-22.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Nadyana sunt alaturi de tine pentru a doua oara, de data asta vei reusi! Sunt sigura!
Bineinteles ca le voi incuraja si pe celelalte fete. Si mi se pare tare interesanta ideea de intrecere.
Haideti fetelor!!! se poate!!!!


http://community.webshots.com/user/eva1306

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Multumesc eva ca esti din nou alaturi de noi si ca tu crezi ca vom reusi!Mi-au fost de mare ajutor sfaturile tale atunci can m-am lasat de fumat data trecuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Fetelor va propun pentru inceput sa faceti un nou capitol.
Eu va sustin si voi incerca sa va ajut. Daca vreti sa va bizii, sa va stresez, sa va ascult... o fac. Eu m-am lasat de fumat cu ajutorul vostru, asa ca va sint datoare.
Am intrat in a 5-a saptamina.

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Bravo ina!Felicitari!Cred ca voi incerca sa fac o listuta la inceputul capitolului in care sa fie trecute toate fetele care au incercat si au reusit si cele care vor sa incerce si ni se alatura.Dar voi avea nevoie de ajutorul vostru pt. ca nu stiu sa fac listuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danalore spune:

Va salut din nou si eu. N-am putut sa ma abtin sa nu scriu si eu.Cand vad atata entuziasm imi vine si mie din nou curaul sa mai incerc o data lupta.Daca tot e vorba de un start ma alatur si eu voua daca nu va e cu suparare. Sper si vreau sa cred ca avand spriin din partea voastra sa REUSESC!!!!!Va urmaresc in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns for2nity spune:

fetelor, vreau sa-mi cer scuze de la...nu stiu de la cine

Am splituit subiectul pentru ca depasise 20 de pagini in acelasi timp in care o fata dintre voi deschisese un nou subiect. Cum nu se punea problema sa sterg subiectul splituit care era deja pe pagina 2, l-am sters al ei si am observat prea tarziu ca incropise o lista cu fetele aspirante la titulatura de nefumatoare.

Daca mai are cineva listuta, am s-o pun cu placere pe prima pagina.





eu si printesa mea Alexia Cristina (6.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Nu-i nimic draga mea!Chiar multumim pt.ajutor pt. ca eu nu stiam sa deschid un nou capitol.Vom face din nou o listuta.Am sa incerc chiar eu sa o fac.Asa ca sa vedem cine a incercat in august cand am deschis subiectul si a si reusit, cine a incercat dar nu a reusit si vrea sa incerce din nou sau chiar fete care nu au incercat pana acum dar care doresc sa ni se alature.
Asa ca spunem "bun venit" si fetelor de la celalalt subiect!
Sa incepem cu Doamne ajuta sa facem listuta.Astept datele voastre pe PM,a celor care au eusit si a celor care vor incerca si vor reusi
Ina pe tine tr.sa te trecem in listuta ca fiind o invingatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Multumim mult ca ai deschis tu noul subiect.
Eu am deschis partea a 2-a dar nu am stiut cum sa procedez cu postarile aflate deja... peste pag. 20.

Facusem o listuta - bine spus - mica - mica - pentru ca n-am mai avut timp s-o termin si promisesem c-o continui dar vad ca mai sint si alte fete cu initiativa.

Deci spor la lucru nadyana.

"O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Fetelor, haieti sa rugam un moderator sa alipeasca acest subiect ca fiind cap.II al subiectului initial deschis de noi pt. ca ma gandesc ca asa ar fi mult mai usor pt. un membru care vrea sa citeasca tot ce noi am scris pe parcursul acestui subiect decat sa citeasca 2 subiecte istincte.Am vazut ca subiectul initial a fost inchis.Asa ca rugam un moderator daca ne poate ajuta in acest sens.Asa va fi mult mai usor pt. cei care vor sa lupte impotriva tigarilor si vom putea citi toate paginile scrise de pana acum, fara sa tr. sa citim 2 subiecte.

Mergi la inceput