Cum aflu cine e moderator la Femina Intim?

Cum aflu cine e moderator la Femina Intim? | Autor: morenaA

Link direct la acest mesaj

Cum aflu cine e moderator la Femina Intim? Mi-a fost mutat un subiect si as vrea sa roooooggg din toata inima sa fie lasat acolo o zi (adica maine)
As trimite un PM la moderatorul care l-a mutat, sa-l rog, insa nu stiu cui... Ajutor... Aici pe forum vin sa-mi vars sacul cu probleme si sa caut raspunsuri intotdeauna... si acuma am mare nevoie de un raspuns...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Morena, banuiesc ca te referi la subiectul Dinti de care, l-am mutat la clinica pentru acolo se discuta despre probleme stomatologice.

Oana_B
vesnica aspiranta
I love pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns morenaA spune:

Sarumana, esti o draguta , total neimpresionata de cineva care are nevoie de cat mai multe pareri pt a lua o decizie importanta intr-un timp scurt ai aruncat subiectul acolo jos unde poate il mai vede cineva peste o saptamana-doua. Dupa cum am explicat pt mine chiar e o problema de Femina Intim (tata are dinti de gaudent si putin ii pasa cat timp poate manca cu ei, eu insa is femeie de 25 de ani cu niste cionturi in gura momentan . Nu era o problema stomatologica, era mai mult o problema de aspect, parca imi aduc aminte ca a fost subiect la femina intim: Cum va albiti dintii? (sau ceva de genul) .
Multumesc pt intelegere inca o data .

Mergi la inceput