Mamici de martie - aprilie 2007 (19)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Katink ce este cu tine?.....Stie cineva ceva despre ea?

Diana 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Am uitat de semnatura astazi avem 30 fixxxxxxxx


Diana 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:



LA MULTI ANI!..Rianna_stef



Mihaela31+

Poze-Concediu cu burtika de 24 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

buna dimineta fetelor.
vin si eu la raport, nu avem noutati in afare de cele obisnuite insomnie si durere de spate paca sunt batrana de 100 de an si bunica mea care are 95 de ani merge si se simnte mai bine decat mine.
RAISA mersi de laptic chiar pe el beau acuma.
RIANNA_STEF LA MULTI ANI, sa fi sanatoasa tu si bb.
va pup pe toate si sa aveti un WK cat fai frumosa si mai linistit

matilda31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madmat spune:

scuze de gresel dar sa entelege ca acuma m_am trezit

matilda31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Raisa, multumesc de grija sunt pe aici, doar ca nu apuc sa va raspund ca nu ma lasa Emma sa stau la calculator, iar cand doarme ea incerc sa citesc, sa fac treburi prin casa, sa ma mai si odihnesc... si cand sa raspund la mesajele voastre se trezeste Emma... si o luam de la capat

Saptamana trecuta m-am luptat cu o durere ingrozitoare de cap si gat, imi venea sa plang de durerea, simteam ca imi cade capul de pe umeri, plus ca am si fata cu mine toata ziua, si cere atentie, trebuie sa ii fac mancare, sa o schimb... toata alea, si eu muream de cap. Dar mi-a trecut mie si la sfarsit de saptamana l-a luat pe sot raceala.... apoi de marti a luat-o pe Emma raceala... si acuma e sambata si suntem cu totii sanatosi si obositi dupa 2 saptamani de bolit , dar macar nu ne mai doare nimica.


Ce sa va spun de mine, eu sunt din categoria mica, si ca termen sa nasc, si la kg in plus - 6 pana acuma.
Ma doare un rinichi de 2 zile, incerc sa beau cat mai multe lichide si sa nu il bag prea tare in seama... burtica misca si sughite intr-o veselie si astept cu nerabdare controlul de peste 2 sapt. la care imi voi vedea Galusca mea mica pe care nu am mai vazut-o din saptamana 19 (acuma am intrat in sapt. 30 )


Nume inca nu ne-am hotarat, suntem foarte pretentiosi si mofturosi , sunt foarte multe nume frumoase de fetite, dar nu ne decidem pe care sa il alegem


Si normal astept sa nasca Monica_b cumnatica, ca mai are cca. 2 sapt. si isi va tine pinguinii in brate


Va pupam si va dorim sarcini usoare in continuare,


Katink cu Galusca si Dulcineea mea Emma-Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loina_ln spune:

buna dimineata la toate burticile,
revin cu vesti dupa o saptamana si ceva de stat "closca" in pat... intre timp m-am apucat de... tricotat.am facut pentru bebitza doua vestutze deocamdata. urmeaza un pulovar..daca tot stau toata ziulica fara sa fac NIMIC. noroc cu soacra care si-a luat concediu si a venit sa ne faca de mancare si putina ordine prin casa..merita un de la mine... nu ma asteptam la asa ceva din partea ei...
eu sunt ... bine... nu mai am contractii, gynipral iau doar la nevoie, trebuie sa merg la medic din nou saptamana asta sa "vada" ce se mai intampla cu colul meu.
bebitza e bine, da din picioruse cam tot timpul, seara si dimineata face spectacol si pentru tati
cam atat deocamdata..... sper sa ma simt mai bine si sa pot intra mai des ca v-am dus dorul.
la toate si sa dea DD sa ne mearga bine, sa fie BB-ii sanatosi..

cu
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev103pr_.png"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghibuadina spune:

Salutare,
CRIA multam tare pt carucior.
ELPOWER< TZUNA, cele care ati vb despre tiroida.Eu mi-am facut analizele la TSH si FT4 in sarcina de doua ori si au fost in grafic.De-asta dc mea mi-a zis sa intrerup tratamentul cu L-Tyroxin.oricum am citit pe prospect si era k pt bb.Eu am o tiroidita, analiza care nu era in grafic este ANTI-TPO, am inteles ca invelisul toroidian nu-i prea bun(cam asa ceva).N-am avut niciodata nici un simptom, am ajuns la dc dintr-o oarecare intamplare, ca altfel n-as fi stiut.
ELPOWER tie nu-ti ies FT4 si TSH bine?

Eu m-am iritat un pic de la crema antivergeturi(SANOSAN).Am mai patit-o si inainte de sarbatori, dar la final cd consumasem deja un tub, n-am stiut care e cauza.Apoi am folosit NIVEA, si a fost k, insa acum am revenit la sanosan si ma mananca pielea.Pe bune nu stiu ce sa mai folosesc ca n-as mai vreau sa fac experimente cu pielea mea!!!!

Va pup!!

adina 31ALEXIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

LA MULTI ANI RIANNA_STEF!

Rebiana 31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Rianna_stef
Pantera28jp

Alexa33+ si Silviu ( 27.11.2004).......poze, poze2006

Mergi la inceput