Re-re-re-re rugaminte

Re-re-re-re rugaminte | Autor: codruta_grg

Link direct la acest mesaj

Va rog sa imi stergeti cele 2 adrese de cont pe care vi le-am trimis si pe privat si aici, de neneumarate ori si vad ca nu ma luati in seama.
Doresc sa mi le stergeti ca sa nu-mi mai trimiteti tot felul de "scrisori de inceput de vara", etc...pe toate adresele de mail , la cele 3 conturi care le am. As vrea sa ramana doar codruta_grg daca se poate. (CodrutaG si codrutagrigoras va rog sa le stergeti).
Si poate primesc si o explicatie de ce ma ignorati total.........
Si nu as vrea sa imi trimiteti mesaje ca am mesaje private (ca merge pe o adresa care nu mai este a mea).

Editez: am vazut ca este lacatel la numele acestea. dar atunci de ce mai primesc pe mail informatii? Pe mine mailurile ma deranjau nu ca existau 2 conturi gresite de-ale mele.


Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

codruta nu te ignoram. acele conturi sunt inchise - cum bine ai vazut si tu deci nu mai primesti email pe ele. Daca e vorba dspre un newsleter - atunci trebuie sa faci singura unsubcribe.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Am ineles, multumesc. Dar acuma pot schimba adresa de mail de la codruta_grg cu una dintre cele folosite la conturile inchise? am mai intrebat, dar poate, poate......

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

de la profil personal "in stanga la meniu il gasesti" se pot schimba adresele de e-mail

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Gabriela, multumesc frumos, dar e-mailul care vreau sa il pun este unul care a fost la contul sters si vad ca nici acum nu merge, spune ca acest mail exista si nu il pot pune. Nu inteleg de ce mai exista, daca ccc contul a fost inchis. Nu pot rezolva adminii nimik?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by codruta_grg

Gabriela, multumesc frumos, dar e-mailul care vreau sa il pun este unul care a fost la contul sters si vad ca nici acum nu merge, spune ca acest mail exista si nu il pot pune. Nu inteleg de ce mai exista, daca ccc contul a fost inchis. Nu pot rezolva adminii nimik?

Ca sa poti sa-ti pui mail-ul la nick-ul asta, celalalt nick ar trebui sters, sau schimbata adresa de mail de la ea. Daca e inchis contul, el exista in continuare, doar ca nu poate fi accesat.


Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine

ajutor ptr alexandru
Ajutor pentru Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Si cine trebuie sa il stearga?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

daca citeati mail-ul pana la capat observati urmatoarele cuvinte "OPRESTE SCRISOAREA"

http://www.desprecopii.com/newsletter/forms/optOutForm.asp

Cu respect,
G.

www.siteaudit.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Joxy, mersi, m-am dezabonat de pe mailul care nu trbuie.
Oare cum trebuie sa scriu, ca sa ma fac inteleasa ce vreau eu de fapt?! Ca am PM pe desprecopii sau alte informatii as vrea sa fiu anuntata doar pe mailul cpgrigoras@yahoo.com Se poate modifica de voi?

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:


pai daca tu nu mai stii cu cite adrese de email te-ai in scris pe DC, cum vrei sa aflam noi care emailuri is ale tale???
Nu e mai logic sa-ti aduci aminte adresele la care nu vrei sa mai fii deranjata si sa te dezabonezi, asa cum facusi mai-nainte???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

eu cred ca mai bine o las balta, a re-re-re -ua oara.
Draga lilanda stiu foarte bine care sunt adrsele de email. Si m-am dezabonat de letter-uri.
Fac o ultima incercare cu exemplu concret.
pe codruta_grg am mailul pgrigoras@hotmail.com (mail al sotului meu)
pe CodrutaG (am cpgrigoras@yahoo.com)-cont inchis
pe codrutagrigoras (am ccgrigoras@hotmail.com)-cont inchis

Ultimele 2 conturi le-am facut primele, in 2003, la unul n-am stiut ca mi s-a acrivat si la celalat nu am stiut sa il utilizez (la vremea respectiva). de aceea, in 2005 a luat fiinta un al 3-lea cont: codruta_grg, de pe care scriu si ma bucur ca sunt membru pe DC.
Nu am stiut ca e asa importanta adresa de mail, cand ne cerea datele personale.
Acum, pe contul activ, toate atentionarile de mesaj privat merg pe contul sotului meu. Eu am vrut sa inchid ultimele 2 conturi, in ideea ca pot schimba emailul existent (pgrigoras@hotmail.com cu mailul care il folosesc eu: cpgrigoras@yahoo.com)
Cand sa schimb la profil personal, zice ca nu se poate, ca exista deja, cu toata ca aceste conturi au fost inchise. Se pot sterge ca sa modific eu mailul?
Multumesc

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)

asa crestem noi

Mergi la inceput