Piticodromul de sept-oct 2005 (164)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

simo ai vazut ca se poate soon soon ,nu nu l_am tuns,dar am unul in casa(adica tata) care imi spune ca il tunde ,dar noi i_am spus poate vrea bataita

nicole imi pare rau ca de data asta nu a fost sa fie ,tinem pumnii pt data viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Mai sa fie..iar n-ajung mesajele mele pe forum SANCHI.
Sint la munci, si IAR sufar aici de una singura, cu hartzoagele si arhitectii lui peste. Si voi va tineti de retzete si intalniri. Pai asa e frumos?? AI???
Mii de multumiri pt mesajele de la b_irina_c si alexuta2005 , in legatura cu poznele de la "panou" . Sinteti niste dragutze. Inca n-am rezolvat-o, dar ma bate gandul sa le mai stresez pe dansele putin, si sa le trimit pozne in email..sa le posteze careva...inainte de Craciun.
In rest..cam atit... Galushca iar s-a trezit la 6 azi dimineatza. Cred ca ma antreneaza pt Jocurile Olimpice.
Nu va mai pup..ca si asa nu ma pupati nicicandrelelor

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Simo cu whiskane vin atunci. Io vroiam sa zic ca pe tine te vom pierde cu ora 10, dar te-am lasat sa te exprimi. Dar o sa te dau de gol acum: pe Simo n-o cautati inainte de ora 13 in w/e ca doarme. Na, ca am zis-o.

In alta ordine de idei, abia astept sa ajung acasa sa-mi vad copilul din dotare. Si asta pt. ca a fost bona azi cu el la frizerie. Cica a stat foarte cuminte si serios, a marait putin doar cand l-au facut cu masina la spate.


Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Meme1 spune:

Simo, niste Guinness nu vrei?????

Ruxi, si eu l-as tunde pe Andrei dar are niste carlionti asa frumosi la spate ca nu ma indur...i-am tuns un pic bretonul acum vreo 3 luni si tare rau l-am luat.....inca nu si-a revenit look-ul...
Ideea e ca l-as tunde pt ca dupa baie trebuie sa il usuc cu uscatorul de par, ca e prea lung si nu pot sa il culc cu parul ud....

Pupici
Meme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Ruxi

Recunosc in fata Marii Adunari Nationale ca in weekenduri trag nene niste aghioase de mucegaieste patul sub mine

Si cu aceasta ocazie multumesc oficial si husbandului care preia toate sarcinile de ingrijire a infantului in timp ce mama cea denaturata isi face plinul la orele de somn

Asa ca repet, daca puneti intalnirea la ora 10 ma ucideti cu zile ...dar pentru voi ma trezesc...dar poate faceti o mica dispensa totusi

Olgutza ia mama o tzocaiala de la mine de sa ma tii minte...uite asa cu zgomot SMOACK. Si in alta ordine de idei, eu nici nu am apucat sa-ti urez bun venit printre sanii nostrii ...ca de cand n-am mai aparut, multe zile au trecut...vedeti?...iar vorbesc in rime...sunt dusaaaaaaaa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Meme1 spune:

Simo, ce fain.....ce n-as da sa pot dormi si eu mai mult dimineata....dar nu pot, ca ori imi da andrei desteptarea, ori ana...si credeti-ma, are ana a mea o gura.....cred ca la capatul celalalt al satului daca as fi si tot as auzi-o....
Eu mai am de asteptat pana se intoarce sotul din Danemarca, sambata...am avut noroc insa si copiii au fost cuminti, sper sa nu ma citeasca si sa isi schimbe 'buna crestere' pana sambata...

Pupici
Meme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Meme1 spune:

Anto, cum fu la doctor? totul bine?

Pupici
Meme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sofia_misicu spune:

Simo, salutare si la mai mare! (si eu pot sa prestez rime). Acu' daca tu ai pus problema orei matinale, vin si eu sa te sustin: pentru mine, la ora 10 e inca intuneric, da' am zis sa fac o figura buna... Si Alina zicea ca Anya abia se trezeste la 10. Poate facem un comnpromis...

Nuka si Mama la Nuka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Sofia asa, asa...sa ne adunam si sa cerem clementa de la doamnele matinale...tremura inima in mine dar cred ca vom reusi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

buuun, ce ora propun somnoroasele?....
cine vine pana acum? Simo, Ruxandra, Jadi, Alina, Cristina, Kid, sofia...Irina? Miflore?

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput