Clipe din trairile sufletelor noastre...(16)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eliza,nu-s mama,doar citeva chestii stiu sa fac,dar tin mult la estetica mincarurilor....daca vad o mincare care nu-mi place mie cum arata,nici nu gust din ea.....
Asa ca n-am ce lectii sa va dau,zau.

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Alex, cred ca ne-ai topit pe toate cu cafelutzele
La noi e soare stralucitor... si azi iese ursul din barlog se pare ca vom avea o iarna lunga

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ce mai faceti puilor?
Ia sa forumez si eu un picutz...
Alex, da.
Miha, si eu iti tin pumnii! Si sper sa ne si vedem curind!
Brenda, mare maestra esti la bucatarit! Dar ce faci tu acolo, nu prea merge mina in mina cu dietele Eu am alta tehnica... Dak nu fac, nu maninc! Corect? Asa k ...nu fac! (decit la cine stie ce ocazii)
Eliza, sint pe cea mai naspa suta de metri! Imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii! Am arsuri non-stop! Zi si noapte... Nu conteaza dak maninca sau dak beau doar apa plata! Nu mai pot! Nu de nerabdare dar de nervi si nesomn!
Aseara ...de fapt azi dimineata (k pina la 6.30 m-am sucit si foit si nu am putut dormi din cauza arsurilor) am aranjat in asa fel patul incit sa dorm IN FUND! Si asa am reusit sa dorm de la 7 la 10.30!
Cati, inca nu e sigur pe 16 dar...va spun eu sigur inainte cu o zi macar!
Yagmur, esti ocupata rau, iubita! Ce mai faci tu? Ce mai face Luca? Cum va mai petreceti timpul? Cred k asa o sa ajung si eu ...fara timp de forumat, in curind.
Puuuup mult pe toata lumea...
Am vb cu Yasmine la tel. Nu mai trece asta seara pe la mine, ci miine. Oricum fetele vin si azi (adik Yana si Brenda). Poate miine, dak restul lumii nu aveti treaba, dati si voi o fugutza pe aici, pe la mine, din nou, sa o vedeti pe Yasmine, sa mai stam de vb...
Miine, cu Mall-ul a picat din punctul meu de vedere, k nu mai pot ajunge, am treaba dimineata si la prinz...dar va astept dupa masa la cofi si fursecuri, cum ziceam.

Hai va mai pup o data si dak imi mai aduc aminte de ceva mai scriu,

Marce 36+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Hello again,
Azi Luca a fost super marait... oare e criza de 6 saptamani de care am citit eu prin carti? (n-am citit eu prea multe, dar mi-a ramas asa pe retina! Ac
Acum abia s-a mai calmat un pic, dar nu cred ca pentru multa vreme... arata ca si cand, au revenit colicii...
Marce, ce mi-as fi dorit sa fiu si eu acolo cu voi.... dar de, poate intr-o buna zi se va intampla si asta.. sa vedem si picii cum se intrec in tipete...
Sa le pupi tu pe fete maine...
Plange banditu'.. revin mai spre seara sper...
PupiciYagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELYSA spune:

Alex,multumesc ptr. invitatie!Stii ca sunt noua pe aici si nu prea stiu cum merg treburile dar sper sa ma integrez repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Bine ai venit,Elysa!
Io.....am papat ca o gravidutza....adica m-am oprit la cofetarie si am cumparat un morman de prajituri,evident,gindindu-ma la fete....dar am papat cot la cot cu ele....si acum tot la marce sintem.....si vom papa painici clade cu cascaval....

si noapte buna,copii!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Buna.

Elysa, join the club...:)
Alex, multam de cafeluta si de floricica. Mi-au prins bine.
Cati, nu am... ma gandeam sa caut pe DC++, si Cata vrea sa vada trenuletul... In schimb, in fiecare seara se uita la Tweety. S-a saturat de Tom si Jerry si de Crazy Frog, ce biiiine ! Acum vedem zilnic Duffy, Bugs Bunny, Sylvester... In seara asta, chiar si ea a recunoscut: "M-au innebunit, mami, desenele astea ale mele.":)))
De cateva zile i-am taiat dulciurile si am parte de niste crize... Altfel, cred ca zilnic scoate cate o perla...
Vorbeasm despre o haina veche, cu gauri... pe care o voia ea. Dupa ce i-am explicat, Cata zice: "Ce daca are gauri ? Iau eu foarfeca si ii tai gaurile.":D
Alta data, plangea de mama focului, cand a vazut luna: "Cine a rupt luna ? Luna meeea ! Cine a rupt-o ?" N-am reusit s-o conving ca nu a rupt-o nimeni, ca descreste sau creste, etc...
Intr-o dimineata, in masina, a rupt mana unei papusi. I-am zis ca o s-o reparam diseara, ca nu avem cum in masina. Cata: "Eu vreau sa fie diseara acum !"
In seara asta, cand am luat-o de la gradi, mi-a plans tot drumul ca vrea sa-i cumpar ruj... O sa-i iau balsam de buze, sa scap de ea.:D Le-a vazut pe fetitele mai mari de la gradi cu asa ceva...:D
In rest, multe de ce-uri, cine, ce, cand, cum... e ingrozitor de curioasa, vorbeste intruna... Iar acum respir si eu, ca a adormit...

Sa aveti o seara frumoasa !:)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Brenda, Marce, pupici, pofta buna si distractie placuta !:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Distractie placuta, Brenda, Marce, Yana, Yasmine! (voi patru va intalniti, nu?)
Elysa, bine ai venit!
La mine e jungla in camera... jos saltele, ca asa dormim, mai nou si Robert vrea pe saltea, iar patul e gol Acum isi fac de cap, se distreaza de minune in intuneric. Ciudat, nu? Seara dupa culcare sunt cei mai buni prieteni, dupa ce toata ziua se omoara intre ei
Maine tb sa-i duc la Mc, pt ca merita amandoi. Robert are numai FB-uri, iar Lili n-a plans alaltaieri cand a fost tunsa, s-a si mirat coafeza Deci dupa piscina venim acasa dupa Lili, si iesim la distractie

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Neatza trupa!!!! Desteptarea!!! vaastept cu cafeaua!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput