De cate ori??????

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

nu stiu daca are mare importanta cat de des faci dragoste cu partenerul de viata.cred ca e mult mai important sa nu te simti singur atunci cand esti cu celalalt.raspunsul meu e ca o facem de fiecare data cand simtim si dupa 7 ani de casatorie e la fel de bine ptr ca ne iubim.si cel mai important....suntem foarte buni prieteni,prin natura meseriei petrecem foarte mult timp impreuna si avem tot timpul ce sa ne spunem.avem 2 televizoare dar folosim doar unul.mie a inceput sa-mi placa fotbalul si lui telenovelele.

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

n-am contorizat niciodata, da' sigur n-avem un program fix de un anumit nr. de ori.
S-a intimplat si sa luam vreo pauzare de cite o luna - s-a intimplat si sa stam o saptamina amindoi acasa si sa nu facem nimic altceva.

Si eu cred ca mai mult conteaza cit de "memorabile" sint datile alea, nu cit de multe.

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

quote:
Originally posted by Elise

Si eu cred ca mai mult conteaza cit de "memorabile" sint datile alea, nu cit de multe.
Elise & BBLisa


mai, daca se intampla de 3 ori pe an, aproape ca nu mai conteaza calitatea :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

da, daca se intimpla de 3 ori pe an pare de calitate oricum ar fi

Elise & BBLisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Daca se intampla doar de 3 ori pe an ar trebui analizate cauzele...Hai sa va fac o marturisire:ni s-a intamplat si noua in anul in care ne-am deschis propria afacere!Eram tot timpul impreuna ,munceam cot la cot,faceam multe planuri ...si ne era frica sa nu facem copii care atunci consideram ca nu sunt bineveniti.Intr-un final am realizat si noi ca suntem ca un frate cu o sora.Si ce ne-am mai distrat dupa....ce sa-i faci tr sa recuperam!!!

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by sfarsitoarea

quote:
La noi in familie cam de 4 ori pe saptamana.E mult,e putin nici nu stiu ce sa zic.........


Adica toata familia?



Mortala intrebarea!
(Angela, nu te supara, dar nu da nimeni cu rosii.)
Gabiko, la tine nu se pune. Eventual de-aici inainte.
A, trebuia sa raspund si eu? Nu pot, ca vede Tora si apoi striga ca mint!


poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chislauriana spune:

La inceput timp de 3 ani cat am fost prieteni, fiecare intalnire se finaliza cu .Cu timpul dupa ce ne-am casatorit, in primul an a fost des, apoi din ce in ce mai rar.Si prin natura serviciului pe care il avea (ture de noapte, oboseala si nepotrivire de timp liber).Apoi a devenit director, lucru bun dpdv financiar dar rau pt.viata intima.....in fine dupa 7 ani in care suntem impreuna se intampla cam 1 data pe sapt., insa calitatea conteaza.De multe ori si eu ma intreb de ce nu o vrea si el mai des...imi spune ca e mult prea obosit si adevarul este ca munceste enorm...de la 8-23.In fine, sper ca macar asa cum e sa se pastreze in timp.Pa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Ho, ho, ho, 2 pagini la subiect, in nici 7 ore.
Fratilor, dar preotul zice ca nu e bine lunea, miercurea, vinerea, sambata si duminica, si nici mai mult de o data in 24 de ore.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

de cand al meu lucreaza in productie zice ca mai nou conteaza calitatea, nu cantiatea!
ce ti-e si cu managementul asta frate, il aplica unii si in

Omul fara dusmani e ca punga fara bani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

Ideal ar fi si des si de calitate , nu ?

Mergi la inceput