De cate ori??????

De cate ori?????? | Autor: angelapriboi

Link direct la acest mesaj

Poate s-a mai discutat despre asta ,dar nu am gasit eu subiectul.
Am si eu o intrebare pentru cei casatoriti.De cate ori faceti sex intr-o luna cu sotul,sotia?
I-am intrebat pe prietenii apropiati si am fost uimita sa aflu ca destul de rar.
Hai ca astept si raspunsurile voastre.
La noi in familie cam de 4 ori pe saptamana.E mult,e putin nici nu stiu ce sa zic.........
De aceea am nevoie si de raspunsurile voastre.


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sfarsitoarea spune:

quote:
La noi in familie cam de 4 ori pe saptamana.E mult,e putin nici nu stiu ce sa zic.........


Adica toata familia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauditzadennis spune:

De cate ori avem chef...nu m-am gandit sa monitorizez, dar daca se cere...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Eram sigura ca or sa fie si persoane care dau cu rosii,dar ca sa-ti raspund,draga sfarsitoarea,prin familie inteleg eu cu sotul meu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

In ultimii ani o faceam lunar... iar in ultimii 2 ani abia mai faceam de 1-2 ori/an. Acum am divortat, nu lipsa sexului era motivul de divort, insa motivele de divort erau si motivele pt care nu faceam sex.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanako2004 spune:

zilnic(inafara de zilele cu problema)

POZE malaysia
malaysia2006


irinaEMILY2005.01.06
POZICI NOIEMILY sufletelul nostru poze
cine se trezeste de dimineata departe ajunge

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

Io fac des dar ... sunt proaspat casatorita , raspunsul meu nu are multa valoare in context.

Si eu as fi curioasa sa raspunda fetele casatorite mai demult.
Insa ... cred ca depinde si de libidoul fiecaruia, la unii 1 data pe sapt poate fi f des. Plus ca si copiii schimba ceva ... cred ca sunt multe ... stadii de raspuns ca sa zic asa.

Dupa parerea mea, angelapriboi - tu faci a lot of sex ... Nu pot sa zic decat bravo!!! Tine-o tot asa. Curiozitate: de cat timp esti casatorita???

Imi aduc aminte un banc dintr-un film. Un tip ii spune altuia "nene mai du-te si fa niscaiva sex ca-ti prinde bine". La care celalalt raspunde indignat / nelamurit: "Omule, sunt casatorit!!!".

Eu am zis intr-o singura seara ca mi-e somn si n-am chef iar sotul mi-a raspuns ironic "mda, se cunoaste ca suntem casatoriti" . Pe de alta parte, am o prietena cu n'spe teorii pitoresti si originale despre mentinerea interesului in viata de cuplu. Ea zice ca nu trebuie sa dai curs invitatiei lui la sex every time ... Tb sa-l mai lasi si sa doreasca dar sa nu obtina. Nu stiu ... asa o fi???



Never say NEVER.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Ileana suntem casatoriti de 7 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Cred ca nu este o regula......de cate ori.......la noi(eu si sotul)....de cate ori avem chef, dimineata, seara, intr-o zi poate da, alta nu......depinde ....


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Inainte, destul de des, aproape zilnic, sau la doua zile.de cand am ramas insarcinata insa, lucrurile s-auschimbat.In 3 luni am facut de 3 ori doar ...sexul este total interzis in cazul meu pana la 16 sapt.
E f nasol, dar asta e...

bebika 12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coltofeanu spune:

De cate ori dorim..... ( apreciez calitatea , nu cantitatea ). Sunt pudica.... nu spun mai mult ...

Mergi la inceput