Dr. Iliescu Marian

Dr. Iliescu Marian | Autor: andreea_stnc

Link direct la acest mesaj

Buna. Puteti sa-mi dati si mie cateva informatii despre Spitalul Filantropia si eventual despre domnul doctor Iliescu Marian? Cam care sunt tarifele pentru o nastere prin cezariana, atat pentru doctor cat si pentru anestezist, asistente, etc.?

Andreea

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Florentina Roman spune:

Buna, eu am nascut acum 4 ani la Filantropia, cu dr Iliescu.
Despre spital, este in renovare, sau au terminat, am inteles de la o fata care a nascut zilele astea ca sunt conditii super.
Dr. este un bun profesionist, pe mine m-a cusut foarte bine(am nascut natural, cu epidurala si epiziotomie) si s-a vindecat f. frumos, are simtul umorului, iti explica cu calm tot ce vrei sa stii si e f. delicat la consultatii. Mie mi-a placut si a doua oara voi naste tot cu el.
Nu mi-au placut insa asistentele de la copii, asteptau de fiecare data sa le dai ceva si nu te ajutau decat daca cereai tu ajutorul, uneori la insistente...Bine, nu erau toate la fel si poate in 4 ani s-au mai schimbat lucrurile.
Despre scoruri, nu mai sunt la curent acum, dar cred ca sunt asemanatoare la toate maternitatile. Stiu doar ca ptr cezariana se da mai mult decat la nasterea normala...

21+ si Tudor(5.07.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denii mic spune:

Fetelor, va rog sa ma ajutati cu nr. de telefon de la cabinetul d-lui dr. Iliescu, se pare ca cel pe care il aveam eu (659.21.53) nu mai e de actualitate. M-ar ajuta sa stiu si care mai sunt zilele de consultatie.
Va multumesc mult!

PS. Daca nu vreti sa-l faceti public trimiteti-mi PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_stnc spune:

Numarul de telefon de la cabinet este 318.64.69 si are program luni si joi de la 16.00 la 19.00.

Andreea

Mergi la inceput