LA REDOUTE -FRANTA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Jasmine ca sa finalizezi comanda da, iti trebuie deja cardul ca nu treci mai departe. Aici m-am oprit si eu ca ma gandesc, pentru siguranta mea, sa platesc cu un card pe care de regula nu am bani, sa-l alimentez special pentru o comanda si atat. Si cred ca banii ii trag inainte de a trimite produsele dar asta numai fetele care deja au comandat pot spune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

A comandat cineva pe 3suisses.fr? Livreaza in Romania? Ca pe laredoute.fr l-am incercat, e OK.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Trebuie sa fie card special ptr plati online...asa e cel mai sigur, pui exact cati bani costa comanda..si stai fara emotii. Eu asa am facut, acum astept sa vedem cand ajung.

Aaa, minca o intrebare....Coletele vin la posta????..ca prietena mea a zis ca ea le-a primit la oficul vamal din Pantelion parca. BiuMil stii ceva de asta??? In ce sector stai?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 1 anisor, Revelion 2006
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

va rog frumos cele care ati mai facut comanda spuneti-mi si mie daca dupa ce au luat banii din cont iti trimit ei un email ceva prin care te anunta ca plata e facuta sau ceva de genul asta?
Eu nu am primit nici o confirmare de la ei si se pare ca asa trebuia?
Voi ce spuneti? Trebuai sa-mi trimita email de confirmare a plati sau pur si simplu astept coletul si atat?

va pup

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonia Antonia spune:

Eu raspund pentru laredoute: nu se primeste nici o confirmare a platii pe mail. Se poate urmari comanda pe internet la "suivi de commande", parca. Oricum, in maxim 2 saptamani coletul ajunge.
Pentru 3suisses stie cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Le-am scris azi dimineata un mail dar in limba engleza din pacate,eu nu stiu franceza decat sa citesc si am primit raspuns ca se vor ocupa de mail-ul meu su in 5 zile maxim primesc raspuns.Se pare ca nu putem face comanda pentru ca la cod si tara Romania nu intra
.Nu stiu de ce eu le-am explicat ce vreau si de unde sunt ,vedem ce raspund.Poate reusiti voi mai bine sa va creati un cont si de acolo....asa mai departe .Eu nu am reausit pentru ca nu-mi intra tara.

Merci de raspuns pentru email-ul de confirmare.
Astept cu nerabdare coletul.


Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

PENTRU CELE CARE AU COMANDAT LAREDOUTE,PACHETUL VINE LA POSTA SAU LA OFICIUL VAMAL?

fab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

AJUTOOOOOOR!!!!!!!!!!!!!
Am dat click pe SUIVI Ma Comande si-mi scrie ca n-am facut nici o comanda la ei de 6 luni.Eu am facut comanda vineri .Oare nu a fost inregistrata?Am mers cu comnda pana la final mi-a acceptat si cardul de ce oare scrie asa?
Ce s-a intamplat oare?


Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

EU AM FACUT ASEARA COMANDA SI MI-AU TRIMIS PRIN EMAIL CONFIRMAREA COMENZII,DUPA ACEEA AM OBSERVAT CA AM UITAT SA SCRIU SCARA LA ADRESA SI AM COMPLETAT MI-AU TRIMIS IMEDIAT DIN NOU CONFIRMAREA SCHIMBARII DE ADRESA

fab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kali spune:

Vreau sa-mi fac si eu cont pe laredoute, dar vad ca in josul paginii imi cere nr. de tel. si nr. postal?! Ce ati scris acolo? Nr. de tel. le-ati dat cu tot cu prefixul de tara?

Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)

Mergi la inceput