sotul va insala

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ymcar spune:

quote:
Originally posted by olguta12

Ymcar,

Pt. tine ORICElinguritza ruginita era doar o simpla reactie. Dar am o imaginatie destul de bolnava, te asigur. Materiale se gasesc destule. Ce-i mai trist...ca un sac de linguritze ruginite si de drujbe n-ar sterge deznadejdea si durerea pe care as avea-o in suflet...Asa un act ar fi mai josnic si mai jignitor decat oricare altul. Si atunci as ajunge si eu la vorbele tale...my life stinks

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT




Nu, pentru mine liguritza ruginita este o reactie exagerata. Ok, ca metafora este haioasa. Ca idee practica este (in opinia mea) aberanta. Ar fi pur si simplu o contramasura extrema aplicata intr-o situatie relativ comuna. Ceva similar cu a da foc casei pentru ca a fost invadata de furnici.

My life stinks

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

quote:
Originally posted by Rufus

Cred ca, in primul rand, daca m-ar tine puterile, i-as trage cateva suturi domnului. Ce naiba, ce barbat e ala sa nu aiba unde regula si el, de trebuie sa vina la mine acasa?
Apoi...nu stiu. Dupa inspiratie...

poze multe cu noi
Ana a implinit un an
Vara lui 2006


"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde



ha ha Rufus... si eu cred ca as avea aceeasi reactie.. ce naiba nu aveai bani de un hotel??? sau madam nu are casa ei??? ia te rog sa-mi iei mobila noua ca eu nu mai pot dormi in acest pat... ati folosit cumva si prosoapele???



Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

quote:
Originally posted by AYLLA

Un telefon dat la timp poate salva o casnicie!Asa ca anuntati-va sosirea sa nu fie nevoie de varsare de sange

dya



eu sun intotdeauna cand plec de la birou... dar nu m-am gandit niciodata la asta!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguta12 spune:

Pai METAFORA era, coane. De mi-as baga linguritza-n ochi, ca mai bine taceam; oricum nu ma intelege nimeni .
Oricum,n-as strica bunatate de linguritza pe un carnat stricat.

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

www.piczo.com/galushk?g=16686272&cr=5" target="_blank"> GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT

Mergi la inceput