Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  In unul sau in doi... mergem mai departe!

Bagi mana in foc ca partenerul nu te inseala?

(6 voturi)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 10
Annie80
Annie80

2401 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Annie80 un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by carla28

am citit in unele postari ca "nu are timp sa ma insele, ca e prea ocupat", dati-mi voie sa spun ca asta nu e un motiv sa nu insele, ca prea comod, ca nu are timp, daca vrea sa o faca isi cauta timp si tot o face.

dak vrea sa te insele te va insela si tinandu-te de mana, asa ca NU bag mana in foc pt el

am stat in tari diferite pt diferite perioade de timp...asa de unde sa stiu eu ce facea el... mia spus ca nu m-a inselat, am incredere in el asa ca o fi cum spune el
Mergi la inceput

giulia71

2738 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite giulia71 un Mesaj Privat
nici io nu bag mana-n foc si nici nu ma stresez sa aflu...
el sustine ca nu m-a inselat , da' naiba stie?!
daca a facut-o si n-am mirosit nika inseamna ca...
da' chiar ce inseamna?

Omul fara dusmani e ca punga fara bani!
Mergi la inceput
magnolia
magnolia

397 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite magnolia un Mesaj Privat
Eu cred ca , daca sustine ca nu m-a inselat , si a reusit sa ma convinga , exista doar 2 explicatii: fie eu sunt prea proasta , si nu m-am prins - ceea ce , sunt SIGURA , CA NU ESTE CAZUL!, fie el este foarte istet , ceea ce inseamna ca m-am maritat cu un tip super!, ceea ce , la urma urmelor , pare sa fie tot meritul meu!Da' TOT NU PARTICIP LA FOCUL VOSTRU DE TABARA!Ca asa-s eu , mai circumspecta din fire...
Mergi la inceput
olguta12
olguta12

762 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui olguta12  Trimite mesaj yahoo luiolguta12 Adauga semn de carte la raspuns Trimite olguta12 un Mesaj Privat
Am bagat mina in foc. O singura data. Si m-am ars, de am ramas si fara tulei.
M-a distrus total sufleteste, si mi-a distrus pe veci increderea in oameni. Acum....stau cu mainile in buzunare, si bag mina doar in borcanul cu miere.
Stiti vorba aia...prima data m-ai prostit..rusine tie...a doua oara m-ai prostit..rusine mie.

olguta12

"Fear less, hope more;
Whine less, breathe more;
Talk less, say more;
Hate less, love more;
And all good things are yours."

GALUSHCA IN ACTIUNE

POVESTEA DREI PISHCOT
Mergi la inceput
AYLLA
AYLLA

295 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AYLLA un Mesaj Privat
Da pot spune ca bag mana in foc ca nu ma inseala ptr ca ne petrecem mai tot timpul impreuna.Sper sa nu trec printr-o asemenea situatie niciodata dar daca se va intampla il voi ierta (cred)....ca prea e "baiat de treaba"

dya
Mergi la inceput
irina2000
irina2000

298 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite irina2000 un Mesaj Privat
Dar de ce as baga mana in foc meeeeeey????? Si daca m-ar insela ceeeeeeee????? Dar poate ca nu am intereseaza????Acu' mai fetelor o luati si voi prea personal, si daca te inseala ce...ii trece, si daca nu...atunci bine ca ai scapat de el!

Dear Lord, I pray for Wisdom to understand my man; Love to forgive him; And Patience for his moods. Because, Lord, if I pray for Strength, I'll beat him to death. AMEN
Mergi la inceput
AYLLA
AYLLA

295 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite AYLLA un Mesaj Privat
Ai dreptate Irina dar vezi"nu o luam pre personal" chiar e personal!!!Cred ca nu e prea usor sa treci totusi peste o infidelitate!...stiu,tu doar vrei sa ne descretesti fruntile!

dya
Mergi la inceput

claucia

1781 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiclaucia Adauga semn de carte la raspuns Trimite claucia un Mesaj Privat
da

12+

bb mic
Mergi la inceput

bibyrox

2534 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luibibyrox Adauga semn de carte la raspuns Trimite bibyrox un Mesaj Privat
DA! Sunt absolut convinsa ca nu ma inseala!

In asteptarea...fetitzei mele

Biby

Mergi la inceput

ache

796 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiache Adauga semn de carte la raspuns Trimite ache un Mesaj Privat
Ii acord 99% incredere sotului, nu de alta dar, viata nu e niciodata doar in alb si negru, mai exista si nuante...in orice situatie.

anca
Mergi la inceput
Pag. din 10 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com