Bucurii de sept - oct 2006 (23)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Pentru mine si pentru voi toate :

Iubitelor, sa aveti un an superb ! Voi, bebelusii vostrii si toti cei dragi sa fiti sanatosi, sa va fiti alaturi la bine si la greu, sa fiti iubite, alintate si menajate.

LA MULTI ANI 2007 !

Duminica pe 7 ianuarie avem si noi botezul. Sper sa iasa totul bine.

_

Cami de Luca Ionut (25.09.2006)
Pozici cu burticutza
Album Luca Ionut
www.totsites.com/tot/lucaionut" target="_blank">Site-ul voinicelului

Uite cum cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Eu merg la culcare. Mariutza mea motaia dupa baie, la imbracat. I-am dat san si a adormit. Citesc despre diversificare... Eu sunt asa de lenesa, ca nici sanii nu-i storc, nici in recipiente nu stochez... Nu stiu ce-o sa ma fac cand o sa trebuiasca sa pregatesc mancarici.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

da adriana, asa-i! nu te ingrijora inca! o sapt nu-i mare lucru daca n-a luat in greutate! poate are si el un mom! imi amintesc acu vreo luna jumate ca si alexia mi-a luat in doua sapt 300gr, si apoi in urmatoarele 6 zile 250gr! deci...

stai ca joi mergem si noi la cantareala si m-apuca si ep mine!

cel mai mare regret al meu este ca m-am luat dupa marius si nu am luat cantar la fata! zicea ca-i prea mult 3 mil si ceva pt cateva luni....dar tot stresul meu...acum nu mai are niciun farmec sa iau, ca deja ia putin in greutate pe luna, si nu mai necesita cantarire frecventa!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Gety, eu mi-amintesc de Alipiticot ca avea o problema cu bebele ei, trebuia sa-l opereze sau asa ceva. Sper sa nu confund. Ar trebui sa luati legatura cu ea sa vedem ce mai face si daca putem s-o ajutam cu ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Ralukutza, Maria mai asteapta ca doarme acum. Sper sa va placa pozica ei.
Cred ca-s printre putinele care si-a botezat copilul la 1 luna si 3 zile.
CamiSol, il botezi intr-o zi mare: de Sf. Ion. Sa iasa totul bine si sa va traiasca.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

da, da simona, asa e! eu am mai vaz un msj al ei la forumul unde este cu fetita! maine am sa caut si o sa-i trimit un pm!

somn usor! ma retrag! tot asteptam sa mi se trezeasca fata sa nu ma culc degeaba, dar se pare ca nu se mai trezeste ca a papat in somn...nu stiu cum sa-i dau vigantolu' acum! offfff....



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

io am vazut poza, si e SUPERBA! aveti o minune de fetitza! e frumoasa foc...si eleganta!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Amarantina, imi pare rau de ce citesc despre Alipiticot. Eu n-am intrat prea des pe forum duma ce-am nascut, Maria plangea mult si o tineam mai mult in brate, au mai venit si colicii dupa aia..., nici nu vreau sa-mi mai aduc aminte si am cam ramas in urma atunci.
Am sa intreb pe mamicile din Iasi care au fost mai active daca stiu ceva de ea.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Ralu, parca avea baietel, dar poate ma insel eu.
Eu ii dau vigantolul la prima masa dimineata, asa daca uit tot mi-aduc aminte peste zi si i-l dau atunci.
Noapte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Ralukutza, multumim, acum si-a descoperit pumnishorul stang, si-l baga in guritza si cred ca nu intelege de ca nu mai este asa de buun, dupa ce-i pun manusha.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput