Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Ahhh...Yagmur, am citit k vrei sa cumperi "batista bebelusului". Eu zic sa te mai gindesti. Nu toti copiii o suporta din cauza zgomotului si ...sincer, parerea mea, k nici asa igienic nu e, sa o folosesti cu aspiratorul. Oricum, am citit pareri diferite... Uite, Bagheera o are si ea iti pote spune din experienta.
Apropo...Bagheera, imi pare rau k sinteti bolnaviori inca. Speram sa te avem printre noi la plimbarica de azi.

In alta ordine de idei...cred k si Bagheera ar vrea sa intre la joc. Oare e prea tirziu sa o faca acum? Sau sa il astepte pe celalalt? Voi cum ziceti?


Marce 34+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, Lara-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Yagmur, asa ca idee... ai ham pt purtat bb? Leaga-l frumos si afara cu voi!!!! Cumpara una-alta, nu lucruri grele, ai grija sa nu cari. Nu va fi mai bine cu colicile, dar tu te vei simti mai bine daca iesi un pic.
Marce imi pare rau, trebuie sa te contrazic. Batista bblusului este pefect igienic, se poate fierbe, si nu e asa de chinuitor ca si pompita. Totodata nu dureaza asa de mult scosul mucilor, si scoate si cantitativ mai mult. Oricum, orl-istii recomanda batista mai mult decat pompita sau betisoarele. Crede-ma, Robert si acum la aproape 10 ani cere aspiratorul daca nu iese totul din nasul lui. Si zice ca nu-i dureros, si e tare bine dupa apirat. Lili e cam disperata cand vede aspiratorul, dar ne descurcam. Ea cu urlete, eu cu forta Insa stie si ea ca e pt binele ei.

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Eu cred ca i-ar fi greu Bagheerei,ar insemna sa-mi trimita mie 500 de mii si lui Miha 500 dintr-o data,dara daca ea vrea,eu n-am nimic impotriva si sper ca nici ceilalti.

dar cum facem cu rindul? E dispusa sa astepte sa fie ultima?


BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Eu n-am nimic impotriva sa intre si Bagheera, si chiar ii cedez locul meu, adica eu sa raman ultima pe lista, si ea penultima. Pt ca dupa calculele mele, mie imi vine randul in iulie, insa noi primim in iulie salariile pe toata vara (si apoi nici un ban pana in octombrie), deci in luna aceea chiar o sa stau bine cu banii. Luna urmatoare insa.... va fi cu totul alta poveste :)


Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Buna ziua!
Ce va invidiez!!! Daca stiam, ramaneam si eu in Bucuresti pana deseara, nu ma mai intorceam acasa, dar n-a spus nimeni nimic . Dupa cum vedeti, n-am mai plecat in vacanta, va vine sa credeti sau nu, dar nu m-am putut urca in avion si pace! Din pacate...

Yagmur, imi pare rau ca se chinuie Luca si tu o data cu el!

Mi-au venit din nou banii inapoi de la Miha. Mihaaaa, trimite un cont bun, in lei daca se poate!


_
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by brendamitran

Eu cred ca i-ar fi greu Bagheerei,ar insemna sa-mi trimita mie 500 de mii si lui Miha 500 dintr-o data,dara daca ea vrea,eu n-am nimic impotriva si sper ca nici ceilalti.





Iar daca i-ar fi greu sa trimita 2 x 50 ron, nu iti trimite tie si cand ii va fi randul ei, nu ii vei trimite nici tu. Depinde de ea cum vrea.




"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."
Alfred Capus


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Seara buna!

Acum veniram de la MIha,am stat ceva,nu ne-am incurcat.....
Revin mai tirziu si cu pozne,ca e musai...

Ril,e corecta si varianta ta,vedem noi pina la urma cum facem....

Alma,nici noi n-am stiut nimic sigur pina aseara,iar eu daca stiam ca pleci,nu m-am gindit ca as putea sa te mai anunt seara,am presupus ca esti acasa deja.

Ma duc la baita si revin cu poznele.....

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

BRENDA
am savurat cu placere meniul prezentat de catre tine ,o adevarata incintare à papilelor gustative cu atit mai mult cu cit n-am mai gustar muraturi ,salata de boeuf si altele de 6 ani de zile de cind sint aici
Nu te intreb cite calorii contine fiecare 100 de grame din bucatele prezentate caci "de toute façon" eu nu iau in greutate nici un gram asa ca :merci din suflet.............pentru poze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Pentru pozici,poftiti la capitolul urmator!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octav645 spune:

Azi m-am mutat la gara de est,stau intr-un container de 40FT.
Mie foameeeee.N-am mancat carne de 15 zile...Nici alcool nu mai am.
Noroc cu o paine veche gasita pe jos.

Adica cam ce vreti sa va spun despre mine ?Puneti intrebari.

Mergi la inceput