Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Eliza, superbe peisaje! Eu sunt o friguroasa, insa mi-ar placea sa ma joc un pic in zapada, la cum arata ea in pozele tale.

Ameera, poate reusesti sa gasesti o bona si pentru program scurt, ai nevoie si tu de putin timp liber, ca n-o sa rezisti in ritmul asta, cu lucrul dupa miezul noptii.

Acum am vorbit cu Cati, avea in vizita pe Ril si pe Brenda. Radu se simte bine, ea e optimista, ma bucur foarte mult ca a trecut si hopul asta. Spre sfarsitul saptamanii cred ca o sa iasa din spital. Pupici la baietel curajos!

Bagheera, shopping in Germania? Bravo voua! Norocul meu e ca nu-mi place sa fac cumparaturi, le fac doar de nevoie, dar de placere, ioc! Sanatate multa lui Mark, iar tie odihna cat mai multa!

Marce, poate te insoteam si eu in Mall, ca-mi trebuie si mie niste cizme lungi cu toc inalt, dar desi vin in Bucuresti vineri seara, sambata dimineata ma imbarc spre destinatia de vacanta .

Alex, Gabi, doar lasati cafeaua si plecati?

Miha, mai vino si tu pe la noi!

_
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Oh, nu, Alma, am venit si la cina. Marce face cinste cu cartofi prajiti. Mi-a spus mie o pasarica.



Claudiu a adormit singurel in cort, denaturatul de tac-su mestereste messengerul. Soarecu a papat ferestra de mess.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Ce gasca unita sunteti voi!

va invidiez!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Miria Cristina ne bucuram ca ai mai trecut pe la noi. Sper ca singurul motiv e sa ne feliciti ca suntem atat de uniti. Iti dorim toate cele bune! Tu ce mai faci?

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rilbuc1 spune:

quote:
Originally posted by miria_cristina

Ce gasca unita sunteti voi!

va invidiez!




Inca mai primim membri, inscrierea e gratuita




"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."
Alfred Capus


http://community.webshots.com/user/rilbuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Pai, atunci, vin si eu!

ALEX _ V-am felicitat sincer!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Miria Cristina, dar numai ca simpatizat.

Stiu ca ne-ai felicitat, insa spuneam ca numai sa ne feliciti, nu as dori sa indeplinesti conditiile de a fi mama singura ca sa fi membra aici. Doar ca simpatizant.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

vin si eu la crtofi prajiti! au mai ramas?
Ril, Brenda, dtotusi ce are Raducu? Speeer ca e bine deja!
Miria Cristina, bine ai venit in club!
Merg sa ma cert cu piticii, ca nuvor sa doarma

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Nop, nu mai sunt cartofi prajiti, decat daca mai gatim special ptr dumneavoastra. Burticutza noastra a disparut cu ei si cu net cu tot.



Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Neatza... k doar e ora 1.30 nu?

Raspunsul este ... NU! Adik ...NU mai sint crtofi prajiti. Avind in vedere k netul meu seara cam face figuri si ba merge, ba nu... mi-am luat cartofii si m-am ascuns intr-un colt si ..i-am mincat pe toti.
Aaaaa...am pus si brinza de oaie rasa peste... mmmmmmm... au iesit super!
Nusht ce are netul ...k messu' nu mergea dar forumul, da. Asa k v-am citit dar de oboseala, nu am mai apucat sa postez nimic. M-am pus in patutz si pe la 8.30 am adormit! Am crezut k l-am apucat pe Dzeu de un picior, de fericire!Ce bine era! Nu ma durea nimic... Cind... la un moment dat...zgomot p strada, incepe sa mi se faca cald ...ma trezesc cu gindul "e aproape dimineata cu siguranta" ...ma scol, merg la baie...deschid geamul... beau niste apa...siiiii...indraznesc sa ma uit la ceas: Era DOAR 11.30 seara!
Si uite asa...am mai facut o data Revelionul!

Alex, cred k ai facut voodoo pe acolo! Ai fost invidios pe messengeru' meu cu fereastra intreaga... k mi l-ai deocheat! Nusht ce naiba are...cred k e de la modemul wireless...cum are o mica fluctuatie, cum "cade". Probabil semnalul transmis de provideru' meu de kk-net nu e constant.

Bagheera, DEAL! Cind mergem? Hai...k am bagajul la usa! Oops...ala e pt spital...
Acum serios vorbind...dak e asa cum zici si poti face rost de bilete, mergem unde vrei tu. Citiva euro de taxe si cazare gasim noi! Stai un picutz sa scap de "problema"...sa ma dumiresc cum se umbla cu "agregatul" asta mic....siiii.... EUROPA FERESTE-TE!

Miria, bine ai venit/trecut pe la noi! Pina la urma cum e? Te alaturi grupului nostru vesel sau doar ai trecut sa ne saluti? Pupam ...

Alma, nu ar fi fost rau sa ne vedem la o plimbarica in Mall, desi eu nu sint cea mai buna companie acum. Ma misc k melcul si obosesc repede... Oricum in Mall nu prea aveai ce face. Am intrat la LA Madonette unde nu am vazut nimic sa imi placa mie ...Pe urma am intrat la Musette unde kiar am vazut niste cizme cum imi plac...numai k inca nu a inceput valul ala mare de reduceri. Acum aveau cam in tot Mall-ul...cca 20-30%. Ceea ce nu pot spune k mi-a deschis apetitul pt cumparaturi. De ex cizmele de la Musette care mi-au placut aveau pret initial de 4,7 mil lei si reduse oarecum erau acum 3,5 mil mei! Inca cam multicel... astept "valul" de sapt viitoarenumai sa nu ma

Bagheera, dak imi luam nu aveam de gind sa imi iau acelasi nr k cel pe care il purtam inainte pt k in primul rind sint cizme si dak iti pui budigai (adik ciorapi mai grosi gen 100 DEN sau panaloni elastici...) nu te ma incap! Asa k ...de la 37 as fi luat 38...
Sper din tot sufletul sa nu imi ramina piciorul mare dupa "distractia" asta cu bebelina... Nu de alta dar am mormane de pantofi pe care ii iubesc si pe care mai vreau sa ii port!

Hai k pup la voi ...

Marce 33+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput