Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by R_MARCE

Eu nu inteleg de ce pui tu tot la suflet si vrei sa "te dai" dupa toata lumea? Lasa lumea sa te accepte cum esti tu, asa cum si tu ii accepti pe altii.

Asta inseamna ca exista un motiv.
Cuscra, lasa teveul si hai pe mess la o barfa.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Brenda nu va reusi sa stea prea mult departe de forum si mai ales de subiectul asta, doar a fost printre initiatoare... Si ca sa nu va mai intrebati de ce si pe cine s-a suparat... eu sunt aceea! Am avut o discutie mai aprinsa si probabil a considerat ca prieteniile pe net nu sunt ceva in care sa investesti, chiar daca eu nu stiu daca am gresit cu ceva fata de ea. Am scris asta aici pentru ca prea multa lume pleaca si nu spune de ce, macar sa fiti si voi lamuriti ce si cum.
Eu nu plec, cel putin pana n-o sa se piarda subiectul asta...

In alta ordine de idei, sa nu uitati sa-i trimiteti lui Miha banii, probabil ati primit deja numarul de cont.

_
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Mai,eu nu pedepsesc pe nimeni,nu-s suparata pe nimeni....
Gresit,Alma,discutii sint oricind intre oameni,este inevitabil....unii stiu sa treaca peste ele,altii nu,unii stiu sa aiba o prietenie adevarata,altii nu,si tu stii mai bine la ce ma refer,ok?
Deci sa fim intelesi: eu nu plec din vina nimanui si pentru nimeni,nici macar nu plec,ci pur si simplu iau o pauza,o pauza in care vreau sa ma gindesc la mine si pentru mine....cred ca toti oamenii au nevoie de asta la un moment dat,asa ca........
I'll be baaaaack......

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

edit ca sa completez:
1.Am dat de Cati,Raducu e la reanimare,e un viteaz,a vomat un pic de singe,dar se pare ca e bine
2.Sa-mi trimita si mie cineva contul lui Miha.Ramane 15 data limita,da?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Nici eu nu am contul lui Miha.
Pupam

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Brenda, plz, ramai aproape si mai posteaza si tu te rog!!!! Chiar esti sufletul acestui topic!
Cu ce a fost operat Raducu?
Cati, daca ne citesti, sa stii ca suntem alaturi de voi si ii dorim micutului multa sanatate!


Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Mor de nervi cu netul asta... cred k miine il pe tipul de la net!

Cu Miha am vorbit azi pe mess. Zicea k poate noi cele/cei din Buc ne intilnim la o cafelutza undeva (poate kiar la ea dak aveti kef sa mergeti) si sa ii dam banii atunci, k sa nu mai platim commision. Dar a zis si k o sa trimita nr de cont celorlalti.

In alta ordine de idei, maaaii...Brenda, voi vorbiti serios? De Alma era vorba cind ziceai k lumea te intelege gresit si erai amarita? Nu pot sa cred... Oricum, in ceea ce priveste hotarile sa iti schimbi viata, zic eu k sint bune...Si eu sint cam in aceeasi situatie... dak as fi avut un pic de ambitie m-as fi tinut mai tare de facultate, k am terminat anul 4 si trebuia in toamna sa trec in 5 ...dar kiar nu mi-a venit...nusht! dar cu burtoiul si in butoiul cu melancolie, nu ma vedeam ducindu-ma la examene. Si ...nu as fi vrut sa pierd si banii! Lenea asta... Dar ma rog... o sa o fac la anu' numai k dehhh...uite k se mai duce un an

Ce ziceti? Ne vedem si noi pe weekend?

Marce 33+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Da, Marce ma omori si pe mine cu netul tau Ti-am lasat nistre adrese, le-ai vazut? Daca nu mai vorbim maine.
Brenda, sper ca poti fi destul de obiectiva in ceea ce faci, si mai sper sa nu te fi suparat niciodata cu nimic. Imi cer scuze daca am facut-o cumva. Come back soon!!!
Insanatosire grabnica lui Raducu a lui Cati!
Miha, nici eu nu am primit datele ptr a trimite banii. Ziua o stabiliti voi, la mine nu e problema de data.
Noapte buna la toti!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Tocmai a venit netul pe tzeava ...asa k sa profit sa mai scriu doo vorbe!
Miine sigur il musc veninos pe tipul de la internet...k mi-a mincat toti nervii in seara asta.
De bine ce mi-am luat placa de retea si router wireless pt laptop...k sa nu mai am nevoie de cablul de conectare la internet direct in fundul laptop-ului...k e tare incomod cind stau in pat.
Acum dak vreau ...pot sa forumez si de pe Numai net pe tzeava sa am ...
Alex, nu am primit nimic! Tot din cauza netului ...nu s-a pastrat ce mi-ai trimis.
Miine ma duc pina in Mall Vitan...sa vad si eu reducerile...poate poate ma lipesc de o pereche de cizme cu toc inaaaalt, la care imi este gindul de vreo 2 ierni incoace si tot nu am apucat sa imi cumpar... pt "dupa" bineinteles, cind imi revin la dimensiuni "omenesti". Pe linga asta... vreau sa dau o raita si la farmacie sa mai iau una alta, la sfatul Bagheerei pe care o si ii zic "mercic mult". (azi apropo...mi-am "impletit" tampoane din vata invelite in tifon...pt primele zile la spital).
Sa vedeti cum imi cumpar eu miine cizme... ...intru, le vad, cer nr meu (cel pe care obsnuiam sa il port) si ...le platesc si plec! Nu de alta dar dak incerc sa probez ceva o sa ma dea aia afara din magazin! Cu picioarele astea elefantzesti, o sa zica k le stric marfa... (Nu k m-ar incapea ceva...)

Marce 33+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ameera spune:

Salutare!

Si eu prefer sa ne intalnim ca sa dam banii pentru Miha, mi-ar fi mai comod asa decat sa ma duc la banca... si mai placut.

Brenda, banuiesc ca numai motive serioase te-au facut sa te hotarasti sa ne parasesti, chiar si temporar, asa ca nu mai zic nimic, tu stii cel mai bine. Da' tot sper ca poate te mai razgandesti si mai postezi macar aici... Degeaba zici ca n-o sa ne lipsesti, pentru ca, asa cum zice toata lumea, esti sufletul acestui topic si o sa aiba mult de pierdut prin absenta ta.

Marce, spor la cumparaturi!





Ameera si Sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

`Neata! Am intrat si eu de la birou sa va salut!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput