Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Bagheera, in ce cartier stai?
Eu sunt in Drumul Taberei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

eliza eu stau in crangasi, aproape de stadionul rapid. toata viata mea m-am invartit aproape de stadioane? de ce habar nu am ca nu sunt microbista. dar asa pe scurt, eu sunt nascuta in berceni la spitalul 9, aviz amatorilor care se pun cu mine. sunt dusa. m-am mutat in 77 dupa cutremur in dr taberei, la drumetului, chiar in spatele complexului primavara. super zona, cartier tare frumos si pe vremea lui ceasca. am cele mai frumoase amintiri din dr taberei. cu mici perioade cand am locuit pe calea calarasi, am mai stat tot in dr taberei cu chirie, m-am mutat de 3 ani in crangasi. e tare greu dupa asa un cartier, dar e o zona mai linistita cea in care stau eu si relativ curatata de colorati. brandusa poate sa va spuna mai exact. saraca cat am carat-o pe jos.
dar e dragut ca dupa ce am stat langa stadionul steaua, m-am mutat langa stadionul rapid si jobul meu e langa stadionul dinamo. fotbal pe paine.
dar si acum plang dupa dr taberei. misto zona. lui mark alexandru ii place in parc la moghioros ca e plin de pitici. sta cu ai mei toata ziua asa ca macar el are parte de dr taberei in continuare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Pai si cand ma primesti pe la tine?
As putea in seara asta la 6 sau duminica pe la 5, 6 :-)
Tare vreau sa te cunosc :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Si eu vreau in vizita... Siiii...vreau si tiramisu ala!

Marce 33+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

Eliza eu ma duc la intalnirea de gradul 3. la 5 e stabilita. habar nu am daca reusesc sa scap si la cat. nici nu stiu ce ma steapta. sunt pe fuga asa ca ne auzim si stabilim sa ne si vedem. eu sambata trebuie sa vin 3 ore la birou dimineata dupa care la pranz sunt in dr taberei. poate e frumos si iesim. invitatia la mine ramane valabila dar neaparat trebuie sa fac si tiramisu. vorbim toate diseara si poate ramane ptr weekendul urmator. sa stiti din timp si sa va faceti o fereastra de zvapaiala. va pup si am fugit. intru pe seara pe la 10 cand sunt acasa si l-am culcat si pe bebe.
marce ne auzim pe fix.
va pup pe toti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

suuper, vedem noi cum facem sa ne potrivim programele :-)
si.. ne putem vedea si la mine dupa aia, in alta zi, da' eu nu va fac tiramisu ca nu stiu. pot incerca niste cartofi prajiti :-))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Vreau si eu cu voi la tiramisu; ati reusit sa ma faceti sa-mi fie dor de casa.......dar o sa ajung si eu in bucuresti cand mai creste Luca....
Si atunci, nu scapati de mine.. eu nu promit sa gatesc nimica, ptr ca nu gatesc ; poate pot pregati un platou de branzeturi si fructe, alaturi de un vin rosu sec...
Ma duc sa zac langa Luca. Am avut um prieten in vizita si am renuntat la curatenie.... eram mai energica gravida...

Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
http://new.photos.yahoo.com/manulea_i/album/576460762382491133

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Bagheera, sa stii ca te-am adaugat pe messanger.. eu sint manulea007.

Pupici

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)
www.dropshots.com/Yagmur" target="_blank"> poze Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns R_MARCE spune:

Unde-i Brenda...? Unde-i Gabi..? Unde-i Ril..?

Eu am pus un outz Kinder la microunde ...si acum ling ciocolata topita!

Marce 33+

www.dropshots.com/year.php?userid=216010&cdate=20051229&cimg=0" target="_blank">POOOOOZEEEEE 2005-2006


Vine bebelina mea, "nu-stiu-cum,k m-am razgindit"-Ioana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

aici pe baricade....
M-a sunat iepuroiul, zahar si miere tot omul, vea sa ia copiii maine la pizza si la plimbare in Felix pt cateva ore. Poate apuc sa-mi dea si pensie alimentara????

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput