Clipe din trairile sufletelor noastre...(14)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Multumesc! A luat ce era frumos si de la mami si de la tati.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

N-am vrut sa postez chiar toate pozele pe webshots, insa le-am incarcat pe toate cu gandul ca le pot sterge dupa aia. Si chiar nu se pot sterge! Sau nu stiu eu cum...

Intr-adevar sunt copilasi frumosi aici!

_
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Alma, ai un X langa fiecare poza, care inseamna "delete".

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

salutare la toata lumea!
marcelutzule bravo ptr pitica. sa creasca mare! hai tine-o pana pe 18 februarie. E duminica, putem veni toti la spital! Dar nu ar trebui sa iesi pe vremea aia singura. tz, tz, tz. pun pariu ca te-ai urcat la volan. ca te cred in stare. by the way bebe mark alexandru a mers pe motocicleta pana la 5 luni jumate. si ma mai mir ac e asa agitat. la 4 luni jumate ma taram la vf omu, sa respire bebe in burtica aer curat. cum marcela e din acelasi club de kamikaze.....o sa tot auziti povesti de genul asta de la ea. auzi pe ce vreme iesi tu din casa. zapacila.
brenda cand ne vedm cu totii? hai ca eu abia mai stau de nerabdare. saptamana viitoare sunt libera asa ca poate reusesc macar sa fac un tur de forta si sa ma apuc de vizite. ma autoinvit.
uite ca vedem si tatici singuri pe aici. alex esti tizul bebelusului meu. sa ai un an nou cat mai bun si tot ce iti doresti.
cat despre bebe mark alexandru, de 2 zile spune mama. asa ca sunt lesinata de-a dreptul. se tot chinuia de ceva zile. povesteste el de zor acolo ce si cum. eu incerc sa traduc, dar sfarsim prin a vorbi tot pe limba lui. e o incantare si ma bucur ca e sanatos si creste pe zi ce trece. stau cateodata si ma intreb ce e oare in capul barbatilor? cum poti sa nu ai sentimente fata de copilul tau? whatever. ma depaseste problema si poate azi am o zi mai proasta. no offense ptr taticii de pe aici.
p.s. marce bagam un msg diseara? brenda?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by R_MARCE

Am o bebe grasunica, are 2,4 kile si aprox.44 cm

Ahhhhhhh....siiii....ARE PAR!
Pina iese de acolo, sper sa faca plete k mami asa...


Eram sigur ca mi-a scapat ceva si tocmai ultimele noutati despre nora-mea
Mami, feliiciiitari!!!

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by R_MARCE

Ia'uiteeee... Lume noua! A aparut asta micu'! La multi ani si tie, Alex!




Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bagheera1975 spune:

alex nu te grabi sa o petesti pe ioana pentru claudiu ca si mark sta la coada. vezi marcelina ca si ioana va avea aceeasi problema ca tine....o sa aiba o lista lunga de fani si pretendenti. de asta oare erau unii gelosi? hihi abia astept sa iti vedem bebelina pletoasa la fata. pupam bebelina motociclista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

hello, hello, oare sa intram si noi sa o petim pe ioana?
ca doar sintem sagetatori si o sa ne placa o fetitza cu parul lung, catarata pe motor.....
hopa... deja luca ma striga prin somnic... azi l-am scos la plimbare si a dormit dus..... mai toata ziua, sper sa-mi doarma si la noapte....
am apucat sa mai fac ceva treaba prin casa, maine il trimit iarasi la plimbare si fac ceva curat prin casa.... ca deja s-a facut ceva mizerie...
cum sa-mi fac si eu link la semnatura cu putinele poze pe care le am cu luca? sint atat de blonda
am inca doar cateva poze facute cu telefonul, dar le-as posta aici sa il vedeti si voi..
am mai trimis la fete pe messanger... dar vreau sa-l vedeti cu totii...
gata.. va pupicesc si noapte frumoasa va urez Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Ah, deja avem concurenta dar nu-i nimic, decizia finala tot printesa o ia.
Yagmur, ai album pe webshots? Sau pe photos pe Yahoo. Apoi baga adresa aici ca-ti fac eu semnatura, tu o copiezi si o pui la pofil.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Voi ce parere aveti?

??

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput