Nunta in Iasi (21)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deea81@ spune:

nunta e pe 23aug2008,dar sala inca nu am ales-o pt ca inca nu stim nr de invitati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea81@ spune:

mi-asi dori tare mult ca sala sa aiba mese rotunde.stiti care restaurante din iasi sunt dotate cu asa ceva?mi se par f elegante

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

la onix stiu sigur ca au mese rotunde. s-ar putea si la astoria sa fie rotunde.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana8188 spune:

Deea, eu am facut nunta la Astoria. Sala foarte eleganta, cu mese rotunde; incap 8 persoane la masa, iar sala e de 200 persoane (ca sa stea lejer). Eu am avut 250 invitati si se simtea nevoia de spatiu mai mult.
Poze cu sala poti vedea aici http://new.photos.yahoo.com/oana8188/albums la albumul Nunta Oana si Razvan.

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Da, la Onix au si mese rotunde de 8 per si chiar si 10 din ce imi amintesc..acum nu stiu cum e la restaurantul cel nou, cel traditional. Am intrat acolo si nu am vazut mese rotunde..numai dreptunghiulare.



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Eu la Astoria am avut 10 pers la masa si incap ok fara pb. Si la Onix acelasi principiu. Intereseaza-te din timp, vei avea surprize ca multe zile sunt rezervate.

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leah spune:

Buna!
Si restaurantul meu are mese rotunde, de 8 persoane.
Azi mi-am dat comanda de pantofi de mireasa. Mi-a placut tare mult acolo la studio, doamnele au fost tare dragute si rabdatoare, desi am si intarziat din pacate si le-am tinut peste program. Am ales un model cu bot rotunjit, cu doua barete in "x" si toc mai grosut sa ma tin mai bine pe el; mi-am ales o piele foarte frumoasa si moale, un alb cu modele argintii.
Mi-au zis ca vor fi gata peste trei saptamani si abia astept sa ii vad gata, sper sa fie pe masura asteptarilor si mai ales comozi.

Leah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

azi mi-am luat un set de bijuterii de argint cu niste pietricele albe, sa se asorteze cu rochia. cercei, inel, medalion si lant, bineinteles. numai bratara din acelasi set nu aveau. mi-as putea lua una asemanatoare cu setul, dar s-ar putea sa port manusi la nunta, asa ca ma mai gandesc.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lyla spune:

Buna tuturor!Sunt novice!!!Ma bucur ca am gasit acest forum(la recomandarea unei prietene) si sper sa ma primiti si pe mine alaturi de voi...Incerc sa-mi fac debutul cat mai putin stingher...
Anul acesta in septembrie voi debuta si in ale casatoriei...Cu emotiile de rigoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Bine ai venit printre noi!
Da-ne mai multe detalii, unde ai nunta, cu ce te putem ajuta, etc.
Ramo, vreau si eu sa vad setul, nu pui poze?

Liliana
http://new.photos.yahoo.com/lgireada/albums

Mergi la inceput