Nunta in Iasi (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

La Multi Ani fetelor! ... am si eu o intrebare va rog daca ma puteti ajuta.
daca vreau sa fac nunta intr-o sambata anul asta, de preferat cat inca mai e cald afara, adica cel tarziu sept.-oct. (exclus noiembrie), daca nu mai devreme, mai gasesc la ora asta un restaurant de inchiriat? subliniez ca vreau sambata, nu duminica...
restaurantul sa fie cam de 80 persoane.
ce ziceti? daca nu, atunci cand ar fi prima data la care as gasi un restaurant?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Ramonika, sa te felicit? te casatoresti anul acesta?
Cred ca ar trebui sa te grabesti pentru sala, deja e destul de aglomerat, insa poti incerca, poate ai noroc. Trebuie sa mergi din rest.in rest. sa vezi ce mai e liber, nu poti sti in care sambata vei gasi liber..Succes la cautari! pupici



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

kriss mersi de raspuns. da, cred ca anul asta, daca mai gasim sala. problema e ca nu putem fixa o data sigura pana nu dam de restaurant. adica nu tinem la o data anume, numai sa fie sambata. poate am sa dau telefon sa intreb.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

ramoniko ia arunca un oki mai sus la mesajul lui leah poate te duci si tu sa vezi acolo la concordia am auzit ca e fain


si...FELICITARIIII!!! te asteptam de vreo 2 anisori parca sa te vedem miresica

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by nushulica

ramoniko ia arunca un oki mai sus la mesajul lui leah poate te duci si tu sa vezi acolo la concordia am auzit ca e fain


si...FELICITARIIII!!! te asteptam de vreo 2 anisori parca sa te vedem miresica

INGRID


m-ai prins ca n-am citit mai sus. adevarul e ca m-am aruncat sa scriu inainte sa citesc
am cautat pe net si am vazut ca restaurantul ar fi de 70 de locuri, numai bun. super! oare cat costa?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

quote:
Originally posted by nushulica

ramoniko ia arunca un oki mai sus la mesajul lui leah poate te duci si tu sa vezi acolo la concordia am auzit ca e fain


si...FELICITARIIII!!! te asteptam de vreo 2 anisori parca sa te vedem miresica

INGRID


m-ai prins ca n-am citit mai sus. adevarul e ca m-am aruncat sa scriu inainte sa citesc
am cautat pe net si am vazut ca restaurantul ar fi de 70 de locuri, numai bun. super! oare cat costa?


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor




cum zicea si leah preturile sunt ok si ma gandesc ca fiind la inceput toti au preturile bune si serviciile excelenta ca sa atraga cleinti...asa ca fugi pana acolo sa faci rezervarea

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrica spune:

quote:
Originally posted by Ramonika

La Multi Ani fetelor! ... am si eu o intrebare va rog daca ma puteti ajuta.
daca vreau sa fac nunta intr-o sambata anul asta, de preferat cat inca mai e cald afara, adica cel tarziu sept.-oct. (exclus noiembrie), daca nu mai devreme, mai gasesc la ora asta un restaurant de inchiriat? subliniez ca vreau sambata, nu duminica...
restaurantul sa fie cam de 80 persoane.
ce ziceti? daca nu, atunci cand ar fi prima data la care as gasi un restaurant?




La multi ani la toata lumea!
Ai putea lua in considerare si sala de la Traian, acum arata foarte frumos dupa ce au renovat-o anul trecut. E mica si cocheta.

Fotografii de nunta realizate de mine: http://www.your-wedding-story.com sau http://photos.yahoo.com/fotomoldova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

mersi fetelor de raspunsuri la toate.
pana ajung eu acolo, o rog pe LEAH sa imi zica cat tre sa plateasca pt sala si unde exact este acest restaurant in Bucium. am cautat pe site-urile cu restaurante din Iasi si n-am gasit pe acesta. probabil e prea nou si inca nu l-au introdus pe site-uri.
LEAH, daca nu vrei sa zici aici pretul, zi-mi te rog pe PM.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leah spune:

Buna!
Site-ul hotelului e www.concordia-hotel.ro
Aveti acolo si poze foarte frumoase.
Meniul e 170 RON in care este inclus tot (4 feluri mancare, bautura, prajituri, tort, fructe). Nu se plateste pret separat pt inchirierea salii. Nu au ei muzica, o aduci tu. Iti ofera si husele pt scaune, la un pret foarte bun.

Locatia exacta e in Bucium, exact inainte de prima statie de troleibuz, dupa ce treci podul Socola, pe dreapta, e o cladire noua. Era si un PECO mai paradit pe acolo.

Leah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

Leah - multumesc frumos, sarumana, sa-ti dea D-zeu sanatate.
desi am dat cautare pe google cu cuvintele "Iasi Concordia" nu mi-a aparut site-ul mentionat de tine.


Ramonika si pisicile Vladutz Bubulina Maritza Fulgushor

Mergi la inceput