FIV 95

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Saftoiu Gina FELICITARI pt. printesa ta, sa fie sanatoasa, mancacioasa si sa ii pretuiasca pe parintii ei toata viata pt tot ceea ce au facut ca sa ii dea viata!!!

first Carmen FELICITARI pt bebelasi, doamne cat ma bucur sa vad atatea reusite!!!Ai grija de ei si de tine si sarcina cat mai usoara!!!

Alexi 22 si tu ai 2 poate chiar 3 , ai mare grija de tine si de burtica FELICITARI!

Oana M pe unde umbii ca aici se incarca listuta cu gravidute, hai si noi sa ne grabim sa le tinem companie!!!

Pt grupul celor 6 fete in asteptare DD sa va ajute!
Si acum galeria: haideti toate 6 pe lista de gravidute!!!!

Fetelor cand citesc despre cineva ca e graviduta ma trec toti fiorii si ma napadeste bucuria, e foarte emotionant aici , ca o familie mare si din ce in ce mai numeroasa!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

GINA MULTA SANATATE TIE SI BEBITEI !!!!SA VA TRAIASCA SI SA VA ADUCA NUMAI BUCURII!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

aniast 72 de acord trupa celor 8. Sa dea DD ca de Revel sa fim cu in burtici..sau poate cu.....la alegere..cum vreti..unul cu fundita rosie??? sau 2 cu putin mov???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Gina sa va traiasca printesa si sa va bucurati de ea.
Alexia felicitari inca o data.
Carmen sa-ti traiasca bb.
Anaist lasa tigarile ca nu fac bine la bb
Andrada tu cu tigarile ca si anaist?Ia treceti la vizionat filme si citit carti interesante.
Adelia nu te mai stresa ori cu dus ori fara , daca e sa fie va fi.
Andicu ma bucur ca sunteti bine si va tin pumnii sa fie bine pana la capat.
Crinuta
Fetelor care fac testul sapt asta sa va aduca DD numai teste pozitive, ca doar vin sarbatorile.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Delia, sper sa pot incepe tratamentul in februarie, asta in cazul in caremi ies toate analizele bune.Zilele astea trebuie sa primesc rezultatul de la cele din secretii(papanicolau, mycoplasma, ureaplasma, etc)si daca ies bine o sun dupa sarbatori pe dr.sa vad cand ma pot duce sa ma vada si dr.M, si sa-mi spuna ce tratament fac si ce protocol( cred ca o sa fie lung).Daca nu-mi ies analizele bune o sa fac tratament , si dupa aia in functie de cat de repede ma tratez de ce-oi avea incep tratamentul pentru FIV.
Si eu sunt balanta si cu ascendent in balanta.
Aniast

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Gina sa va traiasca printesa, sa va bucurati de ea, sa fie sanatoasa si norocoasa!


Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

.... cum m-am grabit sa trimit mesajul, iar cu "edit"-ul mai am de lucrat () mai scriu unul ca sa ii multumesc DaneiP pt. noul capitol! Doamne-ajuta sa fie unul plin de vesti bune!
Edit: Am pus in practica teoria de la Aniast()! .....oare mi-a iestit?
Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

cristinici, Andrada e fata cuminte, a lasat tigarile de ceva vreme, asa ca batzu' mi-l poti acorda in totalitate.
Dana.P, pai cum sa fie altfel analizele decat bune?

Edit: antosit, pt edit te duci la mesajul scris de tine, in randul de sus unde ai mai multe iconuri..si al treilea este "editeaza raspuns". Daca apesi pe el ti se redeschide fereastra cu ce ai scris si poti face modificari. Sper ca am explicat bine.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Te Anto

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M Oana spune:

Deci, pe lista Mosului sunt 8 fiv-osele in asteptare?

Kora imi place mie sa joc un "meci de tenis" bun cu medicul, dar prefer sa joc la dublu, fapt pentru care am aranjat pentru ianuarie un simultan cu Shery la capitolul laparoscopie. Vom imparti patul de la Elias, vom imparti si ciorba de la termos si vom da si un PIJAMA PARTY, ca daca tot tre' sa trecem prin atatea, macar s-o facem cat mai "artistic"....

Apoi ne-am propus si un GIFT sau chiar ZIFT (am primit confirmarea ca SE FACE), tot simultane, sa ne mai indulcim putin metodele astea de facut copii. Iar prin mai-iunie am programat si un shoping frantuzist, pentru a spala memoria spitalelor prin care trebuie sa trecem pana la implinirea viselor.

Aniast de-abia astept sa sarbatorim in stil englezesc VICTORIA.........

Mergi la inceput