ce poate fi???

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mie mi se intampla astfel de episoade atunci cand sunt foarte obosita. M-am trezit odata ca ma uitam pe geam, a se intelege ca stau la etajul 4 in Romania, slava Domnului ca aici la parter , si geamul era deschis, cine stie de cand stateam si ma uitam pe geam, ideea este ca m-am trezit intr-un tarziu ptr ca incepuse sa bata vantul afara si mi se facuse frig. M-am speriat si m-am bagat la loc in pat.
Frecvent ma trezesc si nu stiu unde ma aflu, in prima faza ma sperii dupa care ma ridic si aprind lumina, ma edific, dupa care adorm la loc. Ultima data am ridicat jaluzelele sa ma uit afara, de data asta l-am speriat pe sot care saracul s-a trezit si nu intelegea ce fac la ora aia pe geam, ma tot striga si eu m-am speriat foarte tare si m-am trezit, stiu ca i-am si raspuns rastit, dupa care m-am culcat.
Curios este ca a doua zi imi amintesc absolut tot,iar singura explicatie este ca de fiecare data cand am fost somnambula, ptr ca asta cred ca este, eram foarte obosita, dupa munca multa si ore intregi de nesomn.



Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput