Nou stil de viatza (118)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Cami ma gandesc la tine sa stea piticul la caldurica cat trebuie!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

am intrat f scurt ca sa spun ca ma gandesc la Cami, ma rog pt ea, Cami,fii puternica!!



Tzuni, hai ca o sa se rezolve:)



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia


Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

CAMI
TZUNI

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

Album Oana si Doru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna seara la trupa !
Fetele, nu stiti nimic de CAMI ??? Doar la ea imi sta gandul si am bantuit dc-ul si nici o veste ...
Tzuni - iti doresc muuult noroc si sa semnezi hatoagele daca se poate chiar luni (super faza cu ziua de nastere a pisiciului)
Mephala - multumim de noul capitol, sper sa activez si eu oleaca mai mult (sa mai pui poze cu feciorii)
Fug sa vad cupilu`, sper sa intre Cami si sa ne dea doar vesti bune

O seara frumoasa sa aveti si un we placut !!!



Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

BUna seara fetelor!!!

Am venit sa iau cateva bice pt ca am pacatuit asta seara cu 2 felii de paine cu pateu si castravete in plus fatza de ce tb sa mananc azi. Presimt maine juma de kg in plus...offf ce rau imi pare acuma. Azi am avut o zi de cacao si nervii acumulati m-au facut sa-mi fie pofta de diverse la care am rezistat eroic pana acum15 min. Asa ca...merit biceeeeeeeeeeeeeee!

Alipiticot sa-ti traiasca copilasii si spor la slabit!!!

Cami suntem alaturi de tine cu gandul si cu sufletul...ai grija de tine si ai incredere in Dumnezeu ca va fi bine!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Tzuni o sa fie bine...ai sa vezi!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Pisix a postat la subiectul vechi:

quote:
Originally posted by pisix

Buna fetelor,

am absentat putin pt ca am avut ceva ...neplaceri zilele astea... am facut o criza gastrica urata iar de la urgente ma suspecteaza de ulcer :-(
Eu sper sa nu fie... luni voi face endoscopie asa ca, daca ma trezesc seara complet din anestezie va scriu.
Asa ca va sfatuiesc si pe voi ca, daca aveti sensibiltati la stomac sa o luati mai usor cu cruditatile ... eu ma dau in vant dupa mere, preferinta care se pare m-a costat mult; la fel salatele proaspete, si sosurile de usturoi din comert (plus alte pastile pe stomacul gol pt probleme de-ale mele)
Menu de azi:
md : lapte cu fulgi
pranz: piept de pui fiert cu legume fierte
cina: compot de mere

Imi puteti spune ce e cu Cami ?
Tzuni - esti o fata curajoasa care va rezolva ceva prin fortele proprii ! Mult succes !



Cami a reusit sa ramana insarcinata prin FIV dupa multe incercari si se pare ca sunt ceva probleme la ecografie, nu stim exact ce...

Tzuni, hai ca nu ramai pe drumuri... Dar te inteleg perfect la faza cu fata singura, ma bazez enorm pe sotul meu si chiar nu stiu cum si daca m-as descurca singura...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Buna seara la trupa !
Fetele, nu stiti nimic de CAMI ??? Doar la ea imi sta gandul si am bantuit dc-ul si nici o veste ...




Daria & Giulia (2004 08 16)




Cami e bine, dar se putea si mai bine. Acum are nevoie de noi si de gandurile noastre bune sa poata duce sarcina pana la capat fara probleme.

Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/3;16;47;1;1/c/85.4/t/60/s/86.6/k/d63b/weight.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Dragelor,
Va multumesc tuturor pentru gandurile voastre bune ... ca intotdeauna, alaturi de mine! Voiam sa va dau luni niste vesti mai exacte, dar nu vreau sa va tin in suspans ...
Se pare ca m-am bucurat de sarcina un pic cam devreme ... ieri la eco s-a vazut ceva minuscul de cca 2,5 mm in uter, dar dr. nu s-a putut pronunta - a spus ca este prea mic ca sa-si dea seama si m-a chemat luni din nou la ecografie.
Cami 5+
Punctuletul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cami

eu totusi sper ca luni sa ne spui ca e totul ok ...



Daria & Giulia (2004 08 16)

Mergi la inceput