FIV 93

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

zisaCami

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Cami am ramas fara cuvinte,sincer!Chiar nu pot sa inteleg uneori de ce pentru unii viata trebuie sa fie asa de grea.Probabil ca exista pe lumea cealalta ceva recompensa,ca altfel pe bune ca nu stiu ce sa mai cred.In general tot oamenii buni sufera si nu prea e corect.Ma bucur totusi ca Doamne Doamne ti-a dat puterea sa poti lupta pana la capat!Te astept la telefon ca de fiecare data atunci cand vei fi pregatita.Te pup dulce ,ai grija de tine si SARBATORI FERICITE!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ceciserban spune:

Lachi sunt cu ochii pe tine!Hai te rog da-ne o veste buna!Tinem pumnii sa vii cu cele 2 II.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Cami,doar atat:te admir,pentru ca esti o fata puternica,optimista si curajoasa. Te pup cu mult drag,fata frumoasa

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Fetelor am revenit cu vesti de la punctia pe care am facut-o azi. Din cei 7 foliculi am avut 5 ovocite f bune si 2 mai proaste. Deci cam asta este. Ma duc sa dorm putin.

Cami imi pare tare rau scumpo. Sper sa reusesti cat mai curand sa fi . Te admir pentru puterea si curajul de care dai dovada.

pupici la toate fetele

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Cami
Fetelor maine am puctia.Daca aveti timp tineti-mi pumnii,va rog!
Gina nastere usoara si sa dea Domnul ca bebita sa fie sanatoasa si voi cei mai fericiti parinti!
Aldolina,Cristinici
Aniast maine vom fi colege de salon cred!Impartasim impresii inainte si dupa? Ce zici?
Va pup pe toate.Revin maine cu amanunte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

ZisaCami

Saftoiu_Gina, nastere usoara.

Sheri, Lachi, maine astept vesti bune de la voi.

Adelia_alin, maine tu o sa fii inaintea mea la punctie, eu dupa...fiind la dr. Niculescu. Dar cu siguranta ne vom intalni in salon si schimbam impresii. Iti urez atunci bafta.

Fetelor, si eu am punctia maine la 11. Sper sa fie bine si sa pot sa va dau vesti bune.


Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

Adelia_alin, Aniast72 mult succes maine la punctie!!!

Saftoiu Gina nastere usoara si sanatos !!!

M Oana bafta maine!!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Zisa cami....esti o fata jos palaria


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput