subiecte recente

subiecte recente | Autor: Mickyyy

Link direct la acest mesaj

Am si eu o curiozitate, pe ce principiu apar ultimele subiecte la care a postat un user? Mi se intampla sa postez la un anumit topic si sa nu il regasesc il lista cu subiecte recente, chiar daca la el s-a postat de curand (se-ntampla frecvent asta la subiectele de la mamici si bebelusi). In schimb imi apar subiecte la care nu s-a mai postat de o gramada de vreme.
Care e problema? Ca de multe ori uit la ce subiecte am mai postat si cand dau click pe nume nu le regasesc.

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kamy13 spune:

Intra in Toate subiectele (ne-arhivate) postate...e in Profil, sub Numar total mesaje

Camelia

"Daca dragoste nu e, nimic nu e"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Da, stiu deja asta, kami, numai ca postez la destul de multe subiecte....as prefera sa le gasesc in lista pe ultimele la care s-a postat. Intrebarea mea era pe ce criterii sunt alese subiectele recente. Exista forumuri "preferentiale", sau e pur si simplu aleator?

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

N-as sti sa zic exact ca nu ma pricep dar cred ca are legatura cu vechimea subiectului si nu neaparat cu mesajele pe care le posteaza un utilizator.

Oana_B

Donatii - Craciunul Bunicutilor

Mergi la inceput