Probleme la inregistrare

Probleme la inregistrare | Autor: Persis

Link direct la acest mesaj

Am cateva prietene, care vor sa fie membre aici la "despre copii" si s-au inscris conform regulamentului, dar pana acum nu au reusit sa se logheze. Ma tot suna si intreaba ce se intampla, dar eu nu stiu ce sa le mai spun. Cand s-au inregistrat li s-a spus"inregistrare cu succes", "ai primit un email, urmeaza pasii ....", dar cand vor sa intre pe numele si parola alese, li se spune "incearca din nou, nume sau parola incorecte". Ce trebuie sa mai faca? Eu le-am promis ca intreb aici si sper sa citeasca raspunsul unui moderator!!!!
Sanatate si sa auzim de bine.
Persis

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Sa stii ca si eu am avut probleme FOARTE mari sa ma inregistrez. Parcurgeam pasii si-mi aparea mesajul cu vei primi un e-mail si e-mail-ul nu a mai venit niciodata. Si asta am patit-o de 2 ori. Mi-a luat vreo 2 sapt pana sa reusesc sa intru. Intr-un final, disperata am scris un e-mail catre desprecopii unde am dat din nou datele. Si asa am intrat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Persis spune:

Buna seara
Sunt in asteptarea unui raspuns, poate imi raspunde un moderator.......??!!!
Un sfat pt cei care vor sa devina membri.
Multumesc mult!
Persis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Persis- prietena ta vrea sa scrie tot de la PCul tau?



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Persis spune:

Nu inteleg intrebarea? Are vre-o importanta pt voi? Da, era la mine cand a incercat sa se inscrie, ca abia acum invata sa umble cu calculatorul?
Dar voi ne spionati? Hm??!!?? Ce tari sunteti!! Poate ca ma si vedeti??!!
Seara buna.
Dezamagire.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Persis spune:

Am uitat ceva
Eu am pus o intrebare OBIECTIVA si nu primesc raspuns la ea, doar ironii! E corect asa , judecati voi??!! Ati fost si voi candva la inceputuri....tot asa vi s-a vorbit??
Cu parere de rau....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Persis spune:

Cei ce sunt azi mari si tari maine cine stie cum vor fii....
Dezactivare cont va rog.
si sper sa nu mai ma spionati!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

persis - nu e nici o ironie: prietena ta are acelasi IP cu tine. deci - cine e - esti tot tu? LA DC este permis doar un singur user name de la acelasi computer.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Si cumnata mea s-a inscris cu ajutorul meu pe DC si tot de la computerul meu. Insa nu m-am suparat cand m-au intrebat . De fapt le-am specificat eu inainte. Nici adresa de mail nu avea si a folosit una mai veche de-a mea. E o intrebare normala, Persis. La care trebuie sa raspunzi tot atat de normal. Daca n-ar intreba ar insemna ca poate fiecare dintre noi sa-si faca inca doua-trei conturi, nuu? Nu te supara, incearca sa intelegi cum stau lucrurile. Bafta!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Persis spune:

Buna ziua
"numeioana" Nu m-am suparat pe nimeni!!!, doar ca pe mine nu ma intrebat nici un administrator nimic.
Nu stiam ca e o "crima" ca mai multe persoane sa foloseasca acelasi PC!!!!" Si culmea, in casa mea!!!!! Noi cei din casa folosim calculatorul, eu, copii si sotul, apoi mai am o vecina care e profesoara si mai vine si ea la PC-ul nostru, ca sa nu mai spun ca mai avem si prieteni care il mai folosesc cand vin la noi. Iar prietena mea PRISCILLA locuieste provizoriu la noi, isi renoveaza casa si am zis sa o ajut sa-si faca cont cat sta la noi, negandinduma ca pot aparea asemenea probleme!!!!! Mi se pare o acuzatie mailul trimis ei de catre administratori, asa fara nici o dovada!!!! Da, ea foloseste PC-ul nostru!!! acum cat sta la noi!!! Si ce-i cu asta??? E vreo regula noua la DC??? Nu am de ce sa-mi fac doua conturi, ca daca am ceva de spus spun pe fata?? Pentru ce mai este atunci numele de identificare si parola????
Sau stiti voi alte motive???
Asa ca domnilor adiminstratori si la tribunal ti se acorda prezumtia de nevinovatie pana se dovedesc niste lucruri, iar voi ati facut o acuzatie nefondata, cu acel email trimis prietenei mele. Chiar nu e treaba voastra cine foloseste PC-ul meu!!
Va rog, vreau sa-mi dezactivati contul. Si nu mai aveti permisiunea sa-mi folositi adresa de mail.
MultumescPersis


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput