Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (63)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns panaa spune:

DIANOCICA eu mi-am luat pompa in spital pt. stimularea lactatiei dar bebelina mi-a stimulat-o cel mai bine. De sterilizat ti-o sterilizeaza cele de la pediatrie....fara bani.....ca oricum le dai spaga: NU MAI MULT DE 5 RON, ca strici piata....

Mirela Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns panaa spune:

De folosit, prea putin..... pune-l pe bebe la san si ......va curge laptele..... eu mi-am luat si......acum sta degeaba.....si am dat si 60 ron...... bani aruncati.....haine.....mi-am luat strict necesar...au incaput in geanta....dar cand am iesti din spital aveam mai multe bagaje.....parca fusesem intr-o croaziera in jurul lumii....

Mirela Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fatima spune:

dianocica,nu numai ca ti-o sterilizeaza, dar au si ei pompite electrice, foarte bune..cel putin asa era la Elias..

fatima de eva ioana
cu 24h inainte
dupa 24h

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

felicitari Cristina!

aelita si pe mine ma lasa memoria. sotul tot rade de mine ca "dorm pe mine", si ma tot intreaba daca mai stiu cum ma cheama. eu ca sa-l necajesc ii spun numele meu de domnisoara.

37 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

fetelor ce e batista bebelusului? si de unde se comanda?
ca sa le-o trec socrilor pe lista.

37 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

felicitari Cristina
Sa fiti sanatoase si tu si mica printesa, tu sa iti revii repede iar ea sa creasca mare si frumoasa.

monica la tine nici un semn, nimic. eu tot astept vesti de la tine sa stii. Adinuta vrea sa stie daca il faci Nicolae, sau ati gasit un nume.

pupici fug sa mananc ca imediat se va trezi Adina si ne pregatim de baita.

Raluca cu Adina Andreea 12.11.2006

Un om obisnuit, fericit in caminul sau, este mult mai binecuvantat decat un geniu traind singur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Monica e un dispozitiv care se foloseste la curatarea nasucului. vezi ca sub meniul din stanga al orumului prima reclama e la acest produs. pe linkul ala vezi si cum il poti cumpara fie de la anumite farmacii fie facand comanda pe net.

pupici.

PS: mie dor de discutiile noastre.

Raluca cu Adina Andreea 12.11.2006

Un om obisnuit, fericit in caminul sau, este mult mai binecuvantat decat un geniu traind singur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulisor spune:

Alexandra, Atudor am vazut si eu pozele cu bebeii vostri, sunt adorabili, sa va traiasca si sa ramana la fel de dragalasi, adorabili ce mai..Cristina felicitari pt Georgia, in sfarsit o tii in brate.Bulisor 35+ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

panaa ce ma bucur ca ai intrat si tu....inteleg ca te-ai acomodat putin cu programul de mamica...eu tot plimb prin casa cadoul pt ana a ta... dar daca nu ne-am vazut atunci...scad sansele...las' ca merge si cand e mai mare, poate cand om iesi cu toate cu pustii prin parc ... mai zi-mi si mie ce ar trebui sa stiu de spital ca duminica sunt pe baricade...

fatima mersi

mmonique mi-a placut aia cu numele de domnisoara...

dianocica38s cu david alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Raluca multumesc de informatii.
noi am ramas tot la numele de sfant. sa vedem ce nume isi va alege bebe. marti pe 5 merg la control si voi vedea atunci daca il fac nicolae si il aduce mosul in ghetute sau nu.

37 + cu

Nunta noastra

Mergi la inceput