Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Deci....titulatura acu e bine :)) eu credeam ca ma uitasi
Esarfe roz sunt dupa cum stii...si chiar calcate :)))))))))))))
Auzi da de ce e musai sa fie fetitza? Ca io acu nu vreau sa te supar, dar taaaaare simt ca vine un dumnealui. Love my Biby


quote:
Originally posted by bibyrox

Va pup pe toate dragele mele miresici, burticoase si mamici!
Lexi deja incepi serviciul???? Si piticutza cu cine ramane? S-o pupi din partea mea pe obrajorii grasutzi!
Fetelor (mamici sau burticoase) va rog eu spuneti-mi si mie ce simptome ati avut voi cand ati ramas si la cate zile v-ati facut testul... Va rog mult!




Fiecare zi, plina de lumina, ma face sa-mi aduc aminte ca traiesc!

Biby

In asteptarea...fetitzei mele





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI tuturor Nicoletelor!!
Sper ca ati primit in ghetute ceea ce va doreati!!
va pup



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by ralucah

Auzi da de ce e musai sa fie fetitza? Ca io acu nu vreau sa te supar, dar taaaaare simt ca vine un dumnealui.

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Happy Family
Flori 2005 Sali de bal 2005


Nu stiu de ce, dar si eu simt la fel. Roxx, sper sa nu te superi, poate ma insel.
Editez ca sa urez la multi ani tuturor celor care-si aniverseaza azi onomastica!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, A treia luna,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Fetelor, va rog, ma puteti ajuta cu asta?

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, A treia luna,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana T spune:

Buna seara fetelor.
Va anunt cu bucurie ca am si eu doua proiecte pe anul viitor...
In primul rand, azi, de Mos Nicolae am aflat ca sunt insarcinata.Mare bucurie, mare, mai ales ca incerc din mai.
In iunie voi fi si nasica pentru prima oara...

Deci, treceti-ma pe lista si pe mine, voi fi mamica de iulie-august 2007, si nasa in 16 iunie 2007.

Va multumesc si mai vorbim...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana16iul/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Nu-mi vine sa cred ce active sunteti!Am intrat din curiozitate sa vad daca mai scriu miresicile de 2005 si...surpriza,sunteti pe prima pagina.Sper ca va mai amintiti de mine....

Felicitari tuturor care sunteti mamici sau veti fi in curand si bafta multa celor care incearca(printre care ma numar si eu).

Pupici!


------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse poze www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?catID=87&albumID=3219207" target="_blank">Poze cununie civila www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Oana T, felicitari pt. bebe
Dana, bine ai revenit printre noi. Normal ca ne amintim de tine!
Haideti sa va prezint o renuta dulcica

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Varsta Mariei, A treia luna,
www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Am si paginuta, Asa am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

OanaT felicitari pentru bebe!!!!Si eu sper sa fac unul luna asta
Dana n bine ai revenit!!!!Chiar ma intrebam oare ce mai faci????Bebele nu vine????
Lexi e tare scumpica fetita ta!O minunatie de copilas!


NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

oanaT...felicitari si o sarcina usoara!
frumos cadou adus de Mos Neculai....cred ca-i cel mai super pe care l-ai primit vreodata,nu?

opaaa...a inceput sa curga cu gravidutzele de pe decembrie?
ca in noiembrie au fost destule...daca si in decembrie ar fi macar atatea cate au fost in noiembrie, ar fi super.

haideti fetele,...la treaba!



Ne straduim pt


Nunta noastra!

Nepotelul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Buna fetele, vreau si eu pe lista miresicilor de 2005. Noi ne-am casatorit pe 18 iunie si in saptamana de miere, aprox. 17 iulie, am conceput-o pe Anna, care a venit pe lume pe 9 aprilie 2006.
A propos de simptome, eu nu am avut. Dar cand a intarziat ciclul a 3 a zi am facut testul si am ramas nauca: aveam cam o luna de la nunta.
Peste 2 zile aveam deja greturi nasoale. Norocul meu a fost ca au durat putin, cam 3 sapt.
Bafta la bebelusi celor care isi doresc!

Mary si Anna Maria- 08.04.2006
Poze cu Anna http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/

Mergi la inceput