Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Hristos a inviat
Paste Fericit alaturi de cei dragi

Monica de Maria Cristina (20.12.2006)

Maria Cristina luna 1, luna 2, luna 3

printesa noastra
www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">site fulguleti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata tuturor si HRISTOS A INVIAT!
Sper ca ati petrecut frumos!
Rox, multumim mult pt aprecieri!
Monique, wow, gata, Andrei a intrecut-o pe Maria la greutate!
Avem si noi cateva poze "calde" incepand cu asta
Pupici tuturor!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Adevarat A Inviat!!
Cum ati petrecut de Paste?
Noi am fost la munte, la Brosteni in Suceava si ne-am odihnit, iar maine mergem la eco.



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Kriss, bafta multa maine la eco, poate aflati si ce este
Noi am stat acasa ca nu putem pleca pe nicaieri cu Maria, am deschis subiect si la cabinetul psi pe tema asta! Sunt fff suparata!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Tocmai am aflat ca o fosta miresica de 2005 va fi mamica de sept-oct 2007. E vorba de Si_bv! Felicitari Si! Sarcina usoara si bebe sanatos! Din pacate n-am regasit-o pe listuta.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Tocmai am aflat ca o fosta miresica de 2005 va fi mamica de sept-oct 2007. E vorba de Si_bv! Felicitari Si! Sarcina usoara si bebe sanatos! Din pacate n-am regasit-o pe listuta.

de Maria Cornelia (20.09.2006)



Nu era in lista mireselor si nu o gasesc nici la Mamici de sept-oct `07..
Felicitari si sarcina usoara, Si_bv!!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce liniste e pe-aici! Mamicute, gravidute si celelalte foste miresici, pe unde umblati???

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rally spune:


eu sunt aici!cam rar ce-i drept...
n-am nici o noutate pentru voi; deocamdata suntem cam egoisti si vrem totul doar pentru noi; sper sa ne treaca repede....
vad ca voi sunteti ok, bebeii cresc si sunt super frumosi; chiar aseara mi-am facut curat in sifonier si am dat peste rochia de mireasa - normal ca m-a apucat nostalgia ca doar nu sunt din piatra si am dat fuguta la PC sa-mi pun DVD-urile...parca i-a mai trecut din stralucirea de atunci sau mi se pare mie unde am vazut-o asa sifonata si stransa intr-o punga..
o zi buna va doresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Rally, si pe mine ma mai apuca nostalgia si atunci ma uit la videoclipul de la nunta.

Kriss, ce-ai facut la eco?

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Ieri l-am vazut pe bebe, are 2 maini, 2 picioare, coloana vertebrala, inimioara..cam asta am vazut.. la inceput statea cu spatele la noi si cu capul in jos, si dupa cateva apasari pe burtica, a inceput sa se miste si sa dea din membre:) era tare haios..
Valorile sunt in general bune, are 9,6cm, pliul nucal e de 1,8mm..
Mai am de facut niste analize si urmeaza sa ma duc iar peste 5 sapt pt. eco morfologica si daca va fi cazul..la triplu test..




Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Cristina12+

Mergi la inceput