Miresele anului 2005 (31)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare fetelor!!!

ce de-a gravidutze in randul miresicilor de 2005 si ce multe mamici

acina felicitari pentru bb care deja are un anisor!!!multi inainte!!! sa fie sanatos si ascultator!!!(ca de acum o sa cam inceapa poznele)

ioana bb vladimir e un adevarat biker deja se vede ca-i place

ma interesa ce mai face alinus si printesa ei?! daca ai timp mai intra sa ne mai zici ce faceti daca sunteti bine si cum creste bb

mariuca pupici de la ingrid te-a vazut in poze cum degustai sucul de portocale i-au mai iesit dintisori??

olgutza ma bucur ca esti bine si felicitari pentru baietel!!!(parca asa am vazut eu acolo la mamici)
zozela ai inceput analizele??

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by nushulica
olgutza ma bucur ca esti bine si felicitari pentru baietel!!!(parca asa am vazut eu acolo la mamici)


Multzamim de urari, Nusha, vazusi bine ce vazusi, da nu mai e de actualitate! Ne-am sucit , ca sa zic asa! Suntem fetita! Azi ne-am aratat in toata splendoarea, dupa vreo 20 de minute de gadilaturi cu ecografu.

In rest, ce sa zic?! cu santieru-n casa si crizele de rigoare. Asa as vrea sa-mi iau barbatu si sa plecam undeva in wknd...da daca nu se poate, nu se poate!

Va pupez pi tati!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

18+

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Multumesc pt urari iubitele

uitati poze de la petrecere;

poze petrecere 1 an



Anca si Andrei(13.02.2006)

Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Nushulica, multumim , nici urma de dintisori desi e vede ca se chinuie. Mai nou se trezeste de 3 ori pe noapte fata de 1-2 ori pana acum. Cat despre portocala nu-i mai dau pt. ca face urticarie de la ea Acum de exemplu e plina de bubite pe tot corpul
Alyna, nu plange dupa clipele traite la nunta, bucura-te de sarcina, vei vedea cat de dor o sa-ti fie de burtica...

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

acina ce frumusel e nazdravanul andreieu am crezut ca e fetita avand motul prinsa avut un tort tare frumos

alex ingrid nu a a vut nik de la portocale chiar ii priesc foarte bine si cand era constipata cu sucul de portocale o scapam...cu dintisorii ce sa zic ...a noastra nici acum nu i-au dat si are 1an si 2lunii-am facut de cateva ori vaccin d2 si tot nu-i ies ...dr zice ca daca pana la 1an si 6luni nu-i ies o sa o ducem la stomatolog ...dintisorii ii are se vad pe sub gingie dar nu sparg gingia

alinus unde esti mama?!!arata-ne si noua printesica ta


olgutzaaa pai atunci sa va traiasca printesa!!! ce frumos....pregatiti totul cu roz de acum ....si apropo mai lasa nervii si crizele si ia-ti sotul de manutza si iesiti si voi macar 3 zile din oras ca doar renovarea nu o faceti voi cu mana voastra si nici nu se darama casa daca plecati un pic

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Nushulica, multumim , nici urma de dintisori desi e vede ca se chinuie. Mai nou se trezeste de 3 ori pe noapte fata de 1-2 ori pana acum. Cat despre portocala nu-i mai dau pt. ca face urticarie de la ea Acum de exemplu e plina de bubite pe tot corpul
Alyna, nu plange dupa clipele traite la nunta, bucura-te de sarcina, vei vedea cat de dor o sa-ti fie de burtica...

de Maria Cornelia (20.09.2006)




Ai dreptate!nici nu stiu cand au trecut aproape 7 luni!E frumos asa dar....cred ca e un pic mai bine sa-l tii in brate decat in burtik!Deja ma misc mai greu, obosesc.....

Alyna 28+cu DAVID ANDREAS
http://new.photos.yahoo.com/alinafobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by nushulica
olgutzaaa pai atunci sa va traiasca printesa!!! ce frumos....pregatiti totul cu roz de acum ....si apropo mai lasa nervii si crizele si ia-ti sotul de manutza si iesiti si voi macar 3 zile din oras ca doar renovarea nu o faceti voi cu mana voastra si nici nu se darama casa daca plecati un pic


Sar'na!!! Sa stii ca taman stresu cu culorile il aveam!
Nu ni s-a izbandit iesirea acu, poate wkndu' viitor... Mi-e cam nu'sh cum sa plec si sa las omu singur la munci, din doo motive: una, ca tre sa-l supervizam la sfarsitul fiecarei zile; a doua, daca io plec, cine mai face mancare respectivului? ca asiguram cel putin o masa/zi. Vaz cum o scot la capat, pana la urma.

Acu ne pregatim sa mergem la nasi, ca e Lasata Secului si vrem sa ne distram si noi nitel. Macar atat!

Pup miresele mele!


PS: Alyna, stai calma, ca si io d-abia ma tarasc, obosesc daca urc 3 trepte sau daca merg mai mult de 250 m pe jos, gafai de zici ca viu de la maraton. Ca sa nu mai spun ca e o adevarata escalada sa ma dau noaptea jos din pat (la pishu), caci io dorm la perete si sotu la margine (nu putem niciunu in alta pozitie ); de vreo doua nopti, cand mi se face, il trezesc sa se dea el primu jos, ca sa ma pot cobori io. Mai nashpa e cand ma-ntorc de la baie, ca nu-l mai urnesc nici cu slujbe.
Si gandeste-te ca am cu 10 saptamani mai putin ca tine!
O sa fiu nedeplasabila, cred, de pe la 26-28 de saptamani!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

18+

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by Alyna24

Ai dreptate!nici nu stiu cand au trecut aproape 7 luni!E frumos asa dar....cred ca e un pic mai bine sa-l tii in brate decat in burtik!Deja ma misc mai greu, obosesc.....

Alyna 28+cu DAVID ANDREAS
http://new.photos.yahoo.com/alinafobl



Ai grija ce-ti doresti, s-ar putea sa se intample... si crede-ma ca la inceput nu e asa greu sa tii vreo 3 kg juma in brate cam 8-9 ore pe zi, dar cand face cupilu' 7-8 kg si vrea numa' in brate si se mai si zbate cum face fii-mea...atunci sa te tii!
Olguttza, felicitari pentru fetita! Parca fetita iti doreai, nu? Sau mi-a murit neuronu' de tot?

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Io nu prea aveam preferinte in materie de sex , ca sa zic asa. Mai mult tat'su, care voia musai baiat. Da acu s-a resemnat. Ce-mi doresc din tot sufletul e sa fie sanatos, din toate punctele de vedere!

Pupici la Maria si Mami!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

18+

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Ramonella, felicitari mamico! Sarcina usoara si bebe sanatos!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput