FIV 92

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

PIS bafta multa maine la et.

ALEXI,GALUSCA bafta si voua pt marti si peste 2 sapt sa veniti cu vesti bune!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

KLA 78 multumim si asteptam vesti bune de la tine cat mai repede.Nu stiu cat este de adevarata faza cu ananasul dar pe mine ma ustura buzele de la el.Ce parere ai?


alexi22

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Zouzou imi pare rau ca nu mai ai pisicuta..dar cred ca e mai bine asa..ca apare BB si tot trebuia sa o dai

Korasunt la primul FIv, am 7 foliculi(la szeged e alt principiu cred...foliculi putini de calitate buna, dr. a zis ca imi pune maxim 2 ) iti povestesc mai multe dupa punctie

Ginamersi de sfat.. o sa stau cuminte

Alexi, Galuscuta tinem pumnii ca sa se dezvolte embrionii si sa se lipeasca de burticile voastre. Si de marti in pat cu voi...

Pis o sa fie bine......nu ai de ce sa ai emotii..pumnii mei sunt ai tai maine..

Klatu pe cand ne vestea buna???

Cami sunt in urma ta...sper odiseema simti in ceafa???

dj mama vad si tu ai o problema cu parul...eu cred ca nu mai cade de la ELEEVIT... si al meu a inceput sa stea in cap...problema mea e cand sa ma vopsesc..miercuri am punctia ..dupa punctie e bine???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ALEXI eu nu stiu ce sa zic de ananas....cum parerile fetelor sunt impartite am preferat sa nu mananc dara sta si din cauza ca nu-mi place nici macar mirosul lui...tu fac cum crezi.

PUSSI eu daca mai ajung in seara asta la o farmacie imi iau un test de urina si il fac dimineata,stiu ca e devreme abia a 12 zi de la et dar si la primul fiv tot la 12 zile l-am facut si a iesit pozitiv....daca nu astept pana marti si fac beta

pupici

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Pussi, eu te-as sfatui sa mai amani vopsitul o perioada. Bafta maxima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

galuscuta felicitari ptr productie. Este super. Sa ajute DD sa ti se implineasca visul de a fi mamica. Multa Bafta la ET.

Pussi cred ca este mai bine sa amani vopsitul. Eu chiar am intrebat medicul daca am voie se ma vopsesc si mi-a spus ca nu este indicat.

Multa bafta la toate fetele care fac punctia si ET -ul zilele astea.

Am o intrebare: Azi sunt in ziua a 7-a de stimulare cu Menogon si am inceput deja sa ma simt foarte rau. Ma doare burta, ma simt balonata, ma doare spatele ca si la CM. Oare este normal?

Maine oricum ma duc sa imi fac analizele si o sper sa fie bine.

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

vad putina miscare pe aici...si mai vad ca saptamina aceasta va fi o saptamina plina..punctii ET-uri...supeeerr...o sa fie plin de burtici......parca vad ca o sa raman singurica pe aici pe forum prin ianuarie,februarie,dar o a fug sa va ajung din urma la odisee...

PUSSI,BETTY,PIS,ALEXI22,GALUSCUTA,SHERY,LACHI,,succes saptamina aceasta(celor care vor face punctia,ET,si care sint in asteptari si tratament)si sa se prinda embrionasii de burtici si sa ramaina acolo 9 luni...haideti ca vine Mosul si o sa aduca un sac plin cu bebei...asa ca sa fiti fetite cuminti,sa stati in patuc,sa papati bine,ca sa va impartacel putin cite un la fiecare
KLA Doamne ajuta maine cind faci testulsi fuguta la odisee
CAMIbine iti face sotiorulstai cumintica in patut si sa incalzesti puisorul din burtic,o sa fie totul super bine
LIANA,KORA,DJMAMA,ILIUTA,AVALON,GINA,ADELIA multe,multe pupiceleGINUTAo nastere cit mai usoara iti doresc si multa, multa fericire...Andicutulesa ai grija de bebic acum daca mergi la servici,si nu te obosi prea tare,mai trage si tu un pic chiulul pe acolo
eu azi mi-am facut bradul de Craciun,am inceput deja sa imi fac atmosfera ascultind colinzi...asa e aici traditia,din 1 dec,incepem toti cu decoratul,sa fie o luna ca o sarbatoare...astept sa merg in atena sa-mi fac ultimele analize,sa iasa bine,si sa am unda verde in ianuarie pentru stimulare...de pe acuma am devenit ca o closca,ma lipesc de toti copiii,si mai nou am observat ca am talent la spus povesti cu spiridusi si zine...de abea astept sa ni se umple si noua casuta asta...si aceeasi dorinta o am si pentru voi toate..va pupic pe toate scumpele mele,fara exceptie...sa auzim numai de bine


"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Lachi nu are net acasa, dar va dau eu vesti. Sta cumintica in patut si are grija de cei 4 embrionasi.
E increzatoare.
O s-o sun azi sa-i citesc mesajele voastre asa cum fac de fiecare data cand e in focuri.

Bafta tuturor!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

"Doamna" salut'o si din partea mea..zii ca pumnii sunt stransii..stransii!!
Pis sunt aci cu pumnii stransi!!
legaturooo ce'ti veni?lasa vopseaua ca'ti sta bine asa!!

multa bafta celor care sunt in focuri!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Kla te astept azi cu II...trebuie sa fie asa

PISPunctie cat mai buna..cu efect...asa caum trebuie ea sa fie!!!!

Avalon, Betty o sa ascult de voi...si nu o sa ma vopsesc nici in primele 3 luni de sarcina...si o sa stau cu parul prins in codita...sa nu se vada firele albe...

Legaturoooooooo daca tu zici atunci asa e...te pup ca merg la Chivu

AncaWish pupici pt. Lachi si Sheri saptamana viitoare vreau vesti bune...sa-mi ridice si mie moralul

Zouzou asa sa fie cum zici tu BB..de sa am BB in burtica si in august sa vina barza la mine.. sa ai si tu unda verde in ian... si sa nasti prin oct

PUSSI

Mergi la inceput