Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Ingrid, am notat.
si incearca sa te odihnesti in noaptea asta. si Dianei.



Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Acum mi s-a trezit si mie strumful.noia am fost la plimbarica desi erau doar 2 grade l-am infofolit bine si l-am scos. A dormit asa de bine si eu am sat si am citit in bucatarie n-am mai vrut sa-l deranjez. Mai casa mea arata ca o casuta de pitici peste tot sunt jucarii.....ma distraeza cand ma uit in jur.
Ma bucur ca v-au placut pozele, voi intra sa le sterg.Faza cu schiatul nu-i tocmai usoara, eu schiez de vreo 3 ani si tot complicat mi se pare.La inceput se lasa cu palns pe partie dar am vrut sa ma invat ca sa pot sa scheiz si eu ce Jean si cu copilasul nostru, pe atunci nu stiam ce va fi.....
Moni sunt bestiali piticii o sa caut si eu in Cluj sper sa gasesc.
Denisa suntem alaturi de tine pt eco si tinem pumnii.Suntenteti ok?
Sim0 bine ca sunteti bine.
Janina cum stai cu dieta?
Ali, pe unde esti draguto??????
Anda pupici de la noi.
Maraki s eu m-as fi enervat pt zgarietura... f tare
Sunt de acord cu votul pt o singura titulatura, mise pare mai normal...


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bombonicaaaa spune:

Buna fetelor !
Eu am capul cat o banitza si mi-e rau dar tot cu ochii pe la voi pe aici . Am facut o alergie nu stiu de la ce ca nu am avut asa ceva in viatza mea , nu este cu eruptie ,dar ma mananca nasul de i-mi vine sa-l tai , s-a umflat si practic parca am purici pe fatza, in gura, urechi si ochi . Am luat ceva pastile pt. alergii dar cum trece efectul lor i-mi vine sa ma urc pe peretzi , cum naiba i-mi dau eu seama la ce am devenit alergica ca nu am schimbat nimik in alimentatzie . Mai vedeam prin filme de astia care erau alergici la cate ceva si stranutau de una si nu puteau respira si m-i se parea gluma , dar este groaznic i-mi vine sa rup carnea de pe fatza si sa ma scarpin si in gura .

Oana de Iustiana Noemy(4.11.1999) si Jasmine Neidyn(28.12.2005)


JASMINE
www.dropshots.com/Bombonica" target="_blank">VIDEO 1 , www.dropshots.com/bombonica1" target="_blank">2

www.onetruemedia.com/shared?p=189e1555048a1ba8191351&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MY ANGEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Dana f fain ca ii indeplinesti toate dorintele spuse lui Mosu...am vazut si eu in catalog minunatiile de care zici, scumpe rau...dar ce nu facem pentru puiuti...


Daca ceva se intampla o singura data, se poate sa nu se mai repete niciodata dar daca se intampla de doua ori, se va repeta sigur si a treia oara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Hehehee.. Daria tocmai si-a suflat nasul Singura A luat un servetel de pe masa, si si-a suflat nasul. Ma vazut pe mine cand suflam, ca doar ei nu i-am suflat niciodata nasul in servetel

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Silvi, cum sa nu-i aduca Mosul ceea ce isi doreste ? Pai asta ar insemna pentru ea ca Mosul e suparat pentru ceva. Si nu vreau sa creada nici o clipa asta, fiindca e un copil bun. Si pentru ca vreau sa se bucure de Mos Craciun atat timp cat va depinde de noi.

Deea, felicitari . De suflat cu-adevarat va reusi pe la 2 ani, dar e foarte bine ca incearca sa te imite.

Bombonica, chiar ca e nasol cu alergia ta. Poate vei descoperi repede ce anume o provoaca. Uf !


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

bulgarashi-votat
bombo-asa imi sunt cunoscute reactiile astea........baga o doza de calciu

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

STELUTE (5) - Silvi, Bombonica, Cosmi, T Ioana, Ingrid
BULGARASI (2) - Miri_Mik, Andiaroro
CLOPOTZEI (3) - Deea, Dana, Janina
STRUMFI (2) - Astery, Sim0
SPIRIDUSI (2) - Ana M, Monica
FULGI DE NEA () -
ZBURDALNICI () -
SHMECHERASI () -
FULGISORI () -
ELFI (1) - Pisoi
PUFULETI
LUCEFERI

Voturi: Monica70, Anasebe, Ingrid S, Anasol, Dana Ene, BiancaS, Astery, Silvi, Mirela, Maraki, Bombonica, Irinatunza, Deea, Ana M, Denisam, Miri_Mik, Cosmi, Pisoi, Sim0, T Ioana, Janina, Andiaroro

-----------------------

Anasol alege intre STELUTE si FULGI DE NEA

Anasebe - alege intre STELUTE, BULGARASI si STRUMFI

Irinatunza alege intre STELUTE si CLOPOTEI

Denisa alege intre STELUTE si BULGARASI

Bianca alege intre BULGARASI si CLOPOTEI

Maraki alege intre BULGARASI si FULGISORI

Mirela alege intre STRUMFI, SPIRIDUSI si SMECHERASI


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)

www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">BEBELUSI DE IANUARIE/FEBRUARIE 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Off, Bombo ce-ai patit! Sper sa-ti treaca repede...

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DANA eu aleg SPIRIDUSI ca i se potriveste Dianei Da' poa' sa iasa orice numa bulgari nu

Si ia priviti ce cub smecheros am gasit in pufuletzi !
http://www.dropshots.com/day.php?userid=205939&cdate=20061127&ctime=202955

Datorita lui taica-meu,ca a simtit el intr-o punga,"ceva mai mare"

P.S.Poate ma aleg cu vreun avertisment din cauza pufuletzilor astora

Revin ca tre sa citesc pe aici,pana mai doarme spiridusa mea

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput