Crema buna pentru ochi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Si eu am ochii umflati dar de la ...somn sau curent!
Si nu trece cu nici o crema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Ceai de albastrele e foarte bun.

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

goldi asa zisele pungi de sub ochi sunt in 90% din cazuri datorate unor probleme in functionarea rinichilor
stii sa ai ceva probleme ? de multe ori suntem tentate sa tratam efectul si nu cauza... (eu cel putin cam asa fac :-)
Cat despre creme ... va recomand din toata inima produsele profesionale, cele care pot fi achizitionate din saloane; din doua motive : de ce cele mai multe ori, cosmeticienele sunt bine trainuite in asa fel incat sa recomande exact produsul de care ai nevoie; motivul doi este pt ca sunt mult mai concentrate, au realmente f multe principii active

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Fetelor eu mi-am luat de la Gerocosen crema de ochi cu cafeina si este f buna.
Scrie pe prospect ca in 4 sapt apar rezultatele.

A folosit-o cineva?

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Bufi,cum e crema de ochi de la Gerocossen? E usoara, poate fi folosita ca baza de machiaj sau e mai grasa? Ti se pare ca hidrateaza bine? A avut efecte contra pungilor/cearcanelor?
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Teolina este o crema usoara, nu grasa...este ok ca baza machiaj
o folosesc de o saptamana, nu pot spune prea multe, imi place.

iar seara im dau un strat mai gros si dimineata arata bine ochii mei

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Si eu am crema anti-cearcan de la gerocossen, cu miere, cafeina si ceai verde, cred ca despre asta vb, si nu este deloc grasa si e foarte ieftina ~100 000lei.
O alta crema pt conturul ochilor de care am fost multumita este cea de la Aslavital.

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teolina spune:

Super, o s-o incerc si eu!
Multumesc, Bufi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Olivia26 despre aceeasi crema vorbim si are un pret f bun.

Esti multumita de ea?

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Bufi, eu sunt multumita dar nu prea sunt consecventa in folosirea ei, ma dau cand imi amintesc. Mie imi place ca nu e grasa si intra repede in piele fara sa se sesizeze. O folosesc mai mult pentru a preveni ca nu prea am ce trata deocamdata.
In concluzie, cred ca raportul pret-calitate este foarte bun si, in plus, oricum nu cred ca exista creme care sa faca cine stie ce minuni.


------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput