NOOTROPILL - fiole pentru un copil pe moarte

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Am promis ca revin cu detalii.
Din pacate e prea tarziu... fetita e deja in coma profunda si probabil o vor scoate de pe aparatele de mentinere a vietii. Sa ii ajute Dumnezeu pe parinti si pe micutza!
Multumesc inca o data pentru ca v-ati straduit.

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Imi pare rau.

Laura de shtrumphi, Rares si Bianca 13.06.2005

Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878" target="_blank">Poveste cu shtrumphi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Ce nenorocire ca un accident si o clipa de neatentie sa distruga o viata...Mare pacat, dar poate se mai intimpla o minune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Imi pare foarte rau! Si noi am avut in familie un accident si stiu ce inseamna sa ai copilul in spital. Doamne ajuta sa fie bine! Poate mai exista minuni!

Claudia, mamica de baietel de 12.2003 si de fetita de 08.2005
Poze parinti
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Ma rog si eu sa se intample o minune... biata fetita...Iar noi, ceilalti parinti, sa invatam ceva din suferinta acestui ingeras! I-am spus aseara sotului meu ca trebuie sa gasim alt loc pentru chimicale- acum le tinem in masca chiuvetei de la bucatarie- si ce credeti ca mi-a zis: doar n-o fi nebun copilul sa bea nu stiu ce de acolo ! Si i-am povestit de fetita aceasta care plateste cu viata neglijenta adultilor. Si cata durere o fi indurat, biata de ea, pana sa intre in coma si sa nu mai stie nimic...DianaD & Alexandru(12 aprilie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Chimicalele stau cel mai bine sus, pe un raft sau intr-un dulap unde copilul n-are cum sa ajunga indiferent pe ce s-ar urca. Nu degeaba scrie pe toate: "a nu se lasa la indemana copiilor".


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Vai, e ingrozitor! Nu pot sa cred ca se intampla asa ceva...mi se pare absurd! Doamne, sunt socata, nu stiu ce sa zic...Imi pare rau din tot sufletul meu! Le doresc multa putere parintilor!

Ianca Printesica si Super Mamica

Poze strumfesti
Poze mai vechi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78981" target="_blank">Povestea Burticii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Doamne Dumezeule ! Nu-mi vine sa cred !
Dumnezeu sa-i ajute pe parinti si pe micuta ! Imi pare asa de rau.

Karina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniver31 spune:

OFFF!Doamne!multa putere tuturor si DA DOAMNE SA SE FACA O MINUNE SI FETITA MICA SA SCAPE.TE ROG DOAMNE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NANU spune:

Dumnezeu sa-i intareasca.

Mergi la inceput