Bebelusi de ianuarie-februarie (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Poza cu bebe cacacios si cu limba pe afara, centrul de activitate si con cu cercuri.........toate intr-o singura poza......super oferta:
http://new.photos.yahoo.com/clejutza/photo/294928803624896433/0

Ioana si www.babiesonline.com/babies/r/razvan%5Fgabriel/" target="_blank">Razvan (03.12.2005)
www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">


"Viata trebuie traita asa cum este pentru ca ni s-a dat fara sa o cerem si ni se va lua fara sa fim intrebati"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Am plecat la facultate...
O dupa masa placuta la toata lumea
Silvi eu am zis cum ii dau fierul...dupa mancare,il picur direct in guritza 5 picaturi. Zicea o mamica nu mai stiu cine ca nu se da dizilvat nici apa nici in lapte si ca nu pateaza dintii ca scrie pe prospect.
Ioana vazut poza... frumos bebe, frumoase jucarii..si Dani are ala cu inele de la Fisher Price dar nu se omoara dupa el...



Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Uram si noi La multi ani sarbatoritilor de astazi : Andrei, scumpica Emma, Andreea Mary, Daniel si francezului Alexandre si sa creasca mari si sanatosi!!!!
Am uitat sa va spun ca ieri am luat de la Cora scutele de la Huggies nr 5 si ii sunt prea mari lui Alain de la Pampers 5 foloseam si am zis ca le schimb ca tot se kk-ceste pe langa acum trebuie sa mai iau o tura nr 4. Scutecele Libero le foloseste cineva, cum sunt???
Si tot la capitolul recomandari, eu am trecut de la Arile al Omo si sunt f incantata, scoate petele mult mai bine decat Arielul, nu stiu daca voi il folositi dar parerea mea e ca e mai bun.
Ioana, am vazut poza cu Razvan, e tare dulce, si jucariile sunt superbe, sa le foloseasca cu placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LunaNoua spune:

Silvi, am luat eu Libero ... dar e mai tare ca pampersul. Are sistemul de prindere mai fain, dar absorbantul e nasol. Mai bun Pampers la absorbant.

DeeaDesign webshots www.dropshots.com/LunaNoua" target="_blank">dropshots www.dropshots.com/LunaNoua1" target="_blank">dropshots1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Deea, mersi deci nu Libero.Ramanem pe pampers si huggies. Mergem la plimbarica ca nu mai vrea sa doarma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Hop si noi prin zona ca sa spunem c si noi suntem fani huggies inca din Franta deci nu ne dezmintem...ba chiar am prins o oferta misto ceva de genul 407 mii un pachet mare si unul mic gratuit...ala mic are parca 20.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Noi suntem foarte conservatori: nu renuntam la Pampers si nici nu incercam altii

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Ne-am intors de la pediatru. La 10 luni si 4 zile: 13 kg si 80 cm. In rest suntem bine, ca un copil de 2 ani.

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu , www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete , www.dropshots.com/annasebe" target="_blank"> filmulete2
tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Helau si noi suntem bine.Adica Diana a fost la plimbare cu mami si pe urma cu Ghitza.
Eu mi-am facut de cap azi,adica mi-am luat cizme lungi din piele cu 180 si o bluza cu 30. Trebuia sa ies cumva din depresie Cizmele nu-s cine stie ce - toc mediu,bot rotund spre patrat ,din piele neagra pana sus, imblanite,fermoar lateral - deci cat de cat clasice sa le pot purta si peste 10 ani Le-am luat in ideea ca le port la fuste.Chestia e ca parca vad cat le port,ca am donat toate fustele de iarna,mai am doar una lunga neagra si una pana la genunchi albastra de la un deux pieces
La urmatoarea depresie am boala pe niste cizme din piele intoarsa mai sport si mai smecheroase
Hai ca va las ca merg sa am arunc in pat,revin sa va mai raspund pe urma

P.S. era sa uit ... i-a luat mami sac de dormit Dianei cu 38 si mi-a lasat bonul sa decontez Asta dupa ce am spart o gramada de bani azi Am pus 2 poze si un film cu el in drop.Sa speram ca nu dau banii de pomana si o sa stea gagica in el

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2 ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

anasebe ohoohoho...tare bine e piticul: 13 kg si 80 cm?!?
Monica, sa intelegem ca astepti urmatoarea depresie sa-ti iei cizmele smecheroase? (sa nu te superi de gluma)

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca

Mergi la inceput