Ce tip de tarc recomandati ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabgabriela spune:

Sfatul meu , ca au trecut toate fetitele mele (am trei!) prin el (acelasi tarc vreau sa zic) , e sa fie solid , din lemn , simplu . Sa se asambleze la colturi bine ,caci toti copiii asa incep sa se ridice!Ca anecdota , praslea mea era in camera ei in tarc si ma trezesc cu ea in sufragerie. Avea 14 luni , dar o mai puneam sa stau linistita . Si nu stiam cum a facut , ne gandeam sa o pandim . Ei bine , pur si simplu , il ridica si se strecura pe dedesupt ! Din mom acela , l-am demontat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

quote:
Originally posted by Danutz@

Eu as vrea sa iau unul mai mare 118/110/75 sau 107/104/75 de la CAM sau NEONATO sau alte firme care au tarcuri mai mari. Dar nu gasesc.
Pe net am cautat dar nu-l mai au si nu se stie cand vor primi, iar la Cora, Carrefour si Obor unde am mai cautat nu au.
Imi puteti spunepe unde sa mai caut? ca pe 30 e Sf. Andrei si e ziua baietelului si tb neaparat sa gasesc pana atunci.
Multumesc!



Danutz@, incearca la magazinele Happy Baby. Au si site (da un search pe google). Poti suna sa vezi la care dintre ele il au deja in magazin.

La multi ani, baietelului!!



Steluta cu Andrada Cristina (17 iunie 2006)

Mergi la inceput