Produse Capra Nera

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns schumiholic spune:

Va fi o expozitie intre 8-10 martie la Sala Polivalenta si vor fi expuse cateva acolo. In magazine nu se gasesc, doar la distribuitori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amalisimona spune:

Mi-a intrat si mie pe mana un catalog de la Capra Nera, dar preturile mi s-au parut mari......in euro. O bluzita simpla de bumbac ajunge la 50 de euro. Poate ca produsele care sunt la "oferta" nu sunt exagerat de scumpe, daca or fi de calitate. Dar restul....

Simona, Sorina (12 Noiembrie 2004) si Irina (5 Mai 2006)
FOTOGRAFII BLOG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns schumiholic spune:

Sunt curioasa, cum arata bluzita aia de 50 de euro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

quote:
Originally posted by Kitty


Cea mai multumita sunt de lavetele profesionale care le au (lavete de geam, de praf, de faianta si gresie), pot sa spun ca de 3 ani de cand le am nu am mai cumparat niciodata solutie de curatat geamurile, se curata cu ajutorul lavetelor numai cu apa.



Am primit o laveta, si-am sters cu ea, cu Pronto! ( n-am citit instructiunile..)
O mai pot recupera, sau pot sa o arunc?

Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns schumiholic spune:

Ileana, poti sa o speli, pur si simplu, de mana, nu a patit nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

quote:
Originally posted by schumiholic

Ileana, poti sa o speli, pur si simplu, de mana, nu a patit nimic.


Merci!
E scorojita rau de tot acum...sa speram ca o resuscitez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns schumiholic spune:

Sa imi spui daca ai reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Nu mai este cum era, dar merge...s-a si decolorat putin..nu mai merge la geamuri..
Cat costa una? Sa-mi cumpar una pt. oglinzi...cu asta continui sa sterg mobila ( cu pronto...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns schumiholic spune:

Ileana, daca vrei mai multe informatii despre produsele Capra Nera scrie-mi pe mail sau pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petculili spune:

Salut fetelor, am si eu o rugaminte. Cine ma poate ajuta cu privire la posibilitatea contactarii unui reprezentant pentru produse de la capra nera. Am folosit lavete si folosesc inca, sunt multumita de rezultate. Ce trebuie sa fac pentru a deveni vanzator. Dati-mi si mie o mana de ajutor. Va multumesc. Sarbatori fericite.

Mergi la inceput