ESEC IN CONTROL GINECOLOGIC

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristinutza_ale spune:

fetelor si eu trebuie sa ma duc si tot pentru prima data...si asa imi era mie frica , cand am mai citit si aici ce ati patit voi...nu stiu cum ati rezistat...mie imi sare repede tandara , ma dadeam jos de pe masa aia si plecam .
imi spuneti si mie un doctor bun in bucuresti daca stiti?
multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
nu stiu cum ati rezistat...mie imi sare repede tandara , ma dadeam jos de pe masa aia si plecam .



Asa ar si merita sa pateasca astfel de ginecologi.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sign74 spune:

de recomandat nu pot inca sa-ti recomand nici-un ginecolog...
in schimb, dupa experienta nefericita de aseara pot sa nu-ti recomand pe dr silvia dumitrescu de la clinica medicala Hipocrat 2000


quote:
Originally posted by Cristinutza_ale

fetelor si eu trebuie sa ma duc si tot pentru prima data...si asa imi era mie frica , cand am mai citit si aici ce ati patit voi...nu stiu cum ati rezistat...mie imi sare repede tandara , ma dadeam jos de pe masa aia si plecam .
imi spuneti si mie un doctor bun in bucuresti daca stiti?
multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea81 spune:

Cristinutza, ti-o recomand pe doamna doctor Imbri Anca de la Policlinica nr. 9 ,Elias)...da-mi un PM cu ce te intereseaza in mod special. Mai vb. Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns latrishia spune:

Ma intreb de ce sunt atat de insensibile doctoritele, ce doar sunt si ele femei...si da, prima mea experienta a fost crunta si tot cu o femeie ginecolog.Aveam numai 14 ani si eram internata la Parhon pt ca aveam dureri groanice de cap si nu mi venise ciclu, au presupus ei ca am ceva cu glandele.Sa revin la idioata aia, s a purtat cu mine ca cu un animal, am tipat iar ea mi a aplicat o palma pe picior sa stau, ca nu ma doare,ma gadila. Imi venea s o omor nu alta...eram doar un copil.Si asa am capatat eu teama de femei ginecologi si ulterior am mers numai la barbati care s au purtat super.In studentie mergeam la cabinetul d lui dr Celus Tarpan, super baiat.N am nascut cu el pt ca m a ingrozit spitalul Giulesti.Am nascut cu Tutunaru care nu e adeptul controalelor la masa decat in cazuri extreme, prefera eco vaginal si bine face.
CRISTINUTA daca vrei info despre cum sa ajungi la unul din doctorii astia da un pm.

Lori&Luanna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Nici mie nu mi-a placut nicodata sa merg la ginecolog,femeie ,barbat orice ar fi ei imi face fundul pe masa lor parca sunt sita de cernut asa de tare imi tremura si totusi merg in fiecare an .Cred ca este important sa mergeti sa faceti controlul anual si incercati pe cineava care va place poate asa mai scapati si de frica .
A si ce mai fac eu cand ma sui pe masa imi tintesc ochii in tavan si ma gandesc ca sunt in hawaii .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

quote:
Originally posted by Cristinutza_ale

fetelor si eu trebuie sa ma duc si tot pentru prima data...si asa imi era mie frica , cand am mai citit si aici ce ati patit voi...nu stiu cum ati rezistat...mie imi sare repede tandara , ma dadeam jos de pe masa aia si plecam .
imi spuneti si mie un doctor bun in bucuresti daca stiti?
multam!



Ti-am trimis PM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Aceeasi problema o am si eu. Am avut vreo 3 tentative de control ginecologic. Esec total. Nu am reusit sa ma relaxez...Cum simteam ca ma atinge saream ca arsa. Nu am reusit pina in ziua de azi sa-mi fac un control. Si trebuie fiindca vreau bebe si nu "iese".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sign74 spune:

cred ca incep sa ma linistesc.....ca nu sunt singura care nu a putut sa faca....
tu la ce ginecologi ai fost?

quote:
Originally posted by ralucasimarius

Aceeasi problema o am si eu. Am avut vreo 3 tentative de control ginecologic. Esec total. Nu am reusit sa ma relaxez...Cum simteam ca ma atinge saream ca arsa. Nu am reusit pina in ziua de azi sa-mi fac un control. Si trebuie fiindca vreau bebe si nu "iese".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sign74 spune:

buna,
dupa experienta nefasta de aseara de la clinica hipocart 2000 mi-am facut programare la dr tutunaru care mai nou are cabinet particular...
daca ai fost mai nou la el, imi poti spune cat costa consultatia??
si cum adica nu e adeptul controlului la masa?..ca dr de aseara din prima s-a repezit la mine cu valvele ei imense..de m-a bagat in sperieti nu gluma
merci mult

quote:
Originally posted by latrishia

Ma intreb de ce sunt atat de insensibile doctoritele, ce doar sunt si ele femei...si da, prima mea experienta a fost crunta si tot cu o femeie ginecolog.Aveam numai 14 ani si eram internata la Parhon pt ca aveam dureri groanice de cap si nu mi venise ciclu, au presupus ei ca am ceva cu glandele.Sa revin la idioata aia, s a purtat cu mine ca cu un animal, am tipat iar ea mi a aplicat o palma pe picior sa stau, ca nu ma doare,ma gadila. Imi venea s o omor nu alta...eram doar un copil.Si asa am capatat eu teama de femei ginecologi si ulterior am mers numai la barbati care s au purtat super.In studentie mergeam la cabinetul d lui dr Celus Tarpan, super baiat.N am nascut cu el pt ca m a ingrozit spitalul Giulesti.Am nascut cu Tutunaru care nu e adeptul controalelor la masa decat in cazuri extreme, prefera eco vaginal si bine face.
CRISTINUTA daca vrei info despre cum sa ajungi la unul din doctorii astia da un pm.

Lori&Luanna


Mergi la inceput