subiecte din arhiva

subiecte din arhiva | Autor: mess0804

Link direct la acest mesaj

Buna,
Am folosit cautarea si am gasit ce ma interesa: e un subiect arhivat care are vreo 20 de raspunsuri in 2 pagini ... Numai ca nu il pot vedea: cand intru pe el vad doar primul mesaj si atat. Mi se intampla acelasi lucru pe toate subiectele care le-am gasit folosind cautarea.



Daca s-ar crea casa fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

buna - spune-mi despre ce link e vorba si o sa ma uit de ce nu se poate citi.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
NOU:www.supereva.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Eu vad doar primul mesaj la sub asta de exemplu:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=52694&SearchTerms=avion

si la toate cele arhivate care le gasesc folosind cautarea...



Daca s-ar crea casa fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Nu stie nimeni care ecauza problemei? Sau poate numai eu nu vad raspunsurile ...



Daca s-ar crea casa fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirrella spune:

La fel patesc si eu,la multe dintre subiectele arhivate vad numai primul post,chiar daca apar 30 de raspunsuri....Credeam ca numai la mine e asa.


La ce bun sa contrazici o femeie? E mult mai rentabil s-o lasi sa-si schimbe singura parerea. - Jean Anouilh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Si mie mi s-a intamplat asta la unele subiecte arhivate.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Ma gandeam ca poate numai la mine e asa......
As pune un subiect insa ma gandesc ca sare cineva ca s-a mai discutata... numai ca eu nu pot sa-l vad...
Nu ne da nimeni un raspuns si noua??



Daca s-ar crea casa fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

deschide un subiect daca te intereseaza ceva neaparat.. si ce daca s-a mai discutat daca nu gasesti info pe DC sau gasesti subiectu si nu poti sa vezi raspunsul... si ce daca cineva iti va spune ca s-a mai discutat...
uite un link despre zborul cu avion si copii mici:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=81690


Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/go.asp?l=gabbriela&p=gabbriela" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Mersi mult... dar nu asta cautam... ca n-am BB... Era vorba de prima mea calatorie cu avionul... asta e... poate o sa fac subiect (dar e tocmai in ianuarie si vroiam doar sa ma informez de pe acum)



Daca s-ar crea casa fericirii, cea mai mare incapere ar fi sala de asteptare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

astept si eu cu interes raspunsul, pentru ca sunt in cautare de texte pt felicitari de Craciun si am gasit exact subiectul cautat... dar tot asa, doar prima postare. desi vad acolo ca are doua pagini de raspunsuri

pentru moderatori/admini: orice subiect din perioada decembrie 2004 ati lua are aceeasi buba (eu am cautat pe arhiva de la discutii generale).

va pup si sper sa se rezolve!



Smilla

Mergi la inceput